High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Egreat A5 - ciekawy odtwarzacz z Android TV

Audio-Video

rss

Egreat A5 - ciekawy odtwarzacz z Android TV

2017.09.17//  J. Kruczek
Egreat A5 to nowy interesujący odtwarzacz multimedialny. Urządzenie obsługuje obraz 4K 60 Hz oraz wspiera HDR10. Producent zapewnia o sprawnym przetwarzaniu nagrań w nawet najlepszej jakości oraz o obsłudze praktycznie każdego formatu wideo.

Egreat A5 odtwarza także obrazy płyt Blu-ray i DVD, więc można swobodnie cyfryzować swoją bibliotekę. Urządzenie pozwala na pracę z serwisami VOD oraz Youtube. Dzięki temu użytkownik będzie miał dostęp do niekończącej się bazy materiałów.
Egreat A5
Egreat A5 Egreat A5
Egreat A5

Producent zadbał również o obsługę formatów dźwięku 7.1 z Atmos, DTS:X, DTS-HD czy True-HD. Obsługa systemu Android TV oznacza, że oprócz oglądania filmów możemy się cieszyć różnorodną funkcjonalnością multimedialną. Egreat A5 jest napędzany przez procesor HiSilicon Hi3798CV200. Wspomaga go 2 GB RAMu, a na dane przewidziano 8 GB miejsca z możliwością rozszerzenia kartami pamięci.
Zobacz także: Ultracube A4S - domowe centrum rozrywki w małej skrzynce »Egreat A5 w wersji podstawowej kosztuje 679 złotych. Można jeszcze sięgnąć po rozbudowaną o dodatkowe wyjścia audio i video wersję SET TOP BOX wycenioną na 709 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Alcatel 5V - spojrzenie na smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Egreat A5 - ciekawy odtwarzacz z Android TV

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Egreat A5 - ciekawy odtwarzacz z Android TV