High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Eizo DuraVision - nowy telewizor 3D bez okularów

Audio-Video

rss

Eizo DuraVision - nowy telewizor 3D bez okularów

2010.12.07//  J. Kruczek
Wyścig zbrojeń w technologii 3D trwa nieustannie i producenci prześcigają się w premierach nowych urządzeń. Niedawno Toshiba prezentowała swoje telewizory 3D, które nie potrzebują okularów, a teraz przyszła pora na firmę Eizo.
Zobacz także: Sterrix Technologies patentuje ekran OLED 3D Full HD, który nie potrzebuje okularów »Eizo DuraVision będzie 23-calowym telewizorem LCD oferującym pełny trójwymiar. Co ważne okulary w tym przypadku nie będą potrzebne, co pozwoli na zaoszczędzenie pieniędzy. Producent zapewnia, że nowy telewizor będzie oferował rozdzielczość 1080p. Nie zdradzono ceny nowego urządzenia, ale możemy się spodziewać bardzo wysokich kosztów zakupu.
Eizo DuraVision Eizo DuraVision
Eizo DuraVision Eizo DuraVision
Eizo DuraVision Eizo DuraVision


Zobacz także: Mitsubishi prezentuje 82-calowe telewizory 3D »Nowy telewizor nie grzeszy smukłą sylwetką. Obudowa jest gruba i masywna, ale póki co taki wygląd narzuca technologia 3D nie wymagająca okularów. Najlepszy efekt 3D ma zapewniać pozycja w odległości 890 milimetrów od ekranu. Eizo DuraVision nie jest urządzeniem doskonałym i na rynku będzie pełnił rolę drogiego gadżetu. Mimo to cieszy fakt, że producenci pracują nad nowymi rozwiązaniami i rozwijają technologię trójwymiarową. Pozostaje czekać na czasy, gdy takie telewizory będą przystępne cenowo i w rozmiarach odpowiadających dzisiejszym standardom kina domowego.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Eizo DuraVision - nowy telewizor 3D bez okularów

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Eizo DuraVision - nowy telewizor 3D bez okularów