High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Ekoore Python S - tablet internetowy z trzema systemami operacyjnymi

Telefony

rss

Ekoore Python S - tablet internetowy z trzema systemami operacyjnymi

2012.02.15//  J. Kruczek
Ekoore Python S to interesujący tablet internetowy produkowany przez firmę znaną z tanich smartfonów i tabletów z systemem Ubuntu. Tym razem producent zmienił nieco politykę i postanowił wprowadzić na rynek urządzenie wyposażone w trzy systemy operacyjne.
W tablecie Ekoore Python S zastosowano funkcję multi-rozruchu, która pozwala na swobodne zainstalowanie trzech systemów. Dzięki temu użytkownicy mogą korzystać w zależności od potrzeby z systemu Linux Ubuntu 11.10, Google Android 4.0 bądź Windows 7. Urządzenie różni się od konkurencji także konstrukcją.
Ekoore Python S Ekoore Python S
Ekoore Python S Ekoore Python S
Ekoore Python S Ekoore Python S


Zobacz także: Tablet Spark wykorzystujący interfejs KDE Plasma Active »Przede wszystkim zastosowano procesor Intel Atom N455 o taktowaniu 1,6 GHz. Układ graficzny został zintegrowany w procesorze głównym i pracuje z częstotliwością 200 MHz. Procesor będzie wspomagany przez 2 GB pamięci RAM DDR3, zaś dane przechowamy na dysku SSD o pojemności 64 GB. Tablet posiada ekran o przekątnej 10,1 cala wyświetlający obraz w rozdzielczości 1024x600 pikseli. Na pokładzie znajdziemy moduł WiFi, Bluetooth, 3G oraz gniazdo kart microSD i SIM. Nie mogło zabraknąć portów USB oraz mini VGA. Zainstalowany akumulator pozwala na pracę przez około 5 godzin. Trochę odstraszająca jest cena, któa wynosi 499 euro.

Ekoore Python S Ekoore Python S
Ekoore Python S Ekoore Python S
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Ekoore Python S - tablet internetowy z trzema systemami operacyjnymi

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Ekoore Python S - tablet internetowy z trzema systemami operacyjnymi