High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Evolveo SportCam W7 - sportowa kamera na każdą okazję

Foto

rss

Evolveo SportCam W7 - sportowa kamera na każdą okazję

2014.06.09//  J. Kruczek
Evolveo SportCam W7 jest najnowszą kamerą sportową producenta obecnego na polskim rynku od czterech lat. Nowy model posiada wszystko co potrzebne do uwieczniania sportowych wyczynów i kosztuje około 800 złotych.
Zobacz także: Overmax ActiveCam Sky - najbardziej zaawansowana kamera z serii »Nowy model jest kolejną ciekawą alternatywą dla kamer GoPro. Evolveo SportCam W7 posiada obiektyw FishEye o kącie widzenia 150 stopni. Producent zadbał o stabilizację obrazu, co się przyda podczas zjazdów na rowerze czy surfingu. Kamerą możemy sterować za pomocą pilota bądź smartfona ze specjalną aplikacją.
Evolveo SportCam W7
Evolveo SportCam W7 Evolveo SportCam W7
Evolveo SportCam W7

Warto dodać, że Evolveo SportCam W7 rejestruje równocześnie dwa materiały. Pierwszy posiada parametry ustalone przez użytkownika. Drugi zaś posiada jakość VGA i pozwala na łatwe streamowanie na żywo. 2-calowy wyświetlacz pozwala na przegląd materiałów i ustawianie funkcji kamery.
Zobacz także: DRIFT GHOST-S - najbardziej zaawansowana kamera sportowa z serii »Oczywiście wraz z kamerą otrzymamy szereg akcesoriów i uchwytów pozwalających zamontować kamerę wszędzie gdzie zapragniemy. Dodatkowa obudowa pozwala kręcić materiały pod wodą na głębokości nawet 60 metrów. Dodajmy, że kamera korzysta z matrycy CMOS 14 Mpix. Materiały zapiszemy na kartach microSD o pojemności do 64 GB.
Evolveo SportCam W7
Evolveo SportCam W7 Evolveo SportCam W7
Evolveo SportCam W7

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Evolveo SportCam W7 - sportowa kamera na każdą okazję

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Evolveo SportCam W7 - sportowa kamera na każdą okazję