High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   ExoLens zapowiedziało serię obiektywów dla iPhone'a 7

Foto

rss

ExoLens zapowiedziało serię obiektywów dla iPhone'a 7

2016.10.09//  J. Kruczek
ExoLens ma już niedługo wprowadzić do sprzedaży nowe wersje swoich małych obiektywów. Tym razem modele zostaną dostosowane do smartfona iPhone 7. Na rynku pojawią się modele Zeiss Mutar 0.6x Asph T, Mutar 2.0x Asph T oraz Vario-Proxar 40-80 T.

Przypomnijmy, że wcześniej wspomniane obiektywy pojawiły się w wersji dla linii smartfonów Apple z szóstką w nazwie. Teraz przyszła pora na najnowsze urządzenie. Zeiss Mutar 0.6x Asph T, Mutar 2.0x Asph T maja się pojawić na rynku w grudniu tego roku za cenę odpowiednio 199 i 249 dolarów. W przypadku modelu Vario-Proxar 40-80 T trzeba będzie poczekać do stycznia 2017, a jego cena wyniesie 199 dolarów.
ExoLens
ExoLens ExoLens
ExoLens


Zobacz także: Lensbaby Circular 180+ zwiększy możliwości kamer GoPro »Wszystkie trzy obiektywy montuje się za pomocą specjalnego adaptera. Zeiss Mutar 0.6x Asph T pracuje z ogniskową 18 mm, zaś model Mutar 2.0x Asph T oferuje ogniskową 56 mm. Model Vario-Proxar 40-80 T jest jedynym posiadającym regulowany zakres ogniskowych w przedziale 40-80 mm.
ExoLens
ExoLens
ExoLens

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
ExoLens zapowiedziało serię obiektywów dla iPhone'a 7

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   ExoLens zapowiedziało serię obiektywów dla iPhone'a 7