High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Ferguson Cute 9TV - mobilny odtwarzacz DVD o bogatych możliwościach

Audio-Video

rss

Ferguson Cute 9TV - mobilny odtwarzacz DVD o bogatych możliwościach

2012.12.01//  J. Kruczek
Ferguson Cute 9TV jest najnowszym mobilnym odtwarzaczem DVD, który oferuje spore możliwości. Prezentowane urządzenie będzie idealnym towarzyszem długiej podróży. Użytkownicy otrzymają dostęp do multimediów w samochodzie i podczas biwaków.
Zobacz także: Funai PB1-M200 - przenośny odtwarzacz Blu-ray i kino domowe w jednym »Odtwarzacz został wyposażony w 9-calowy wyświetlacz, na którym możemy swobodnie oglądać filmy. Wyświetla on filmy w rozdzielczości 800x480 pikseli. Oprócz odtwarzania filmów z DVD użytkownik może się cieszyć zdjęciami, muzyką oraz dostępem do naziemnej telewizji cyfrowej. Funkcja PVR pozwala również na zapisywanie ulubionych programów na zewnętrzne źródło światła.
Ferguson Cute 9TV Ferguson Cute 9TV
Ferguson Cute 9TV Ferguson Cute 9TV
Ferguson Cute 9TV Ferguson Cute 9TV


Zobacz także: Muse M-758DP - nowy mobilny odtwarzacz DVD »Ferguson Cute 9TV posiada port USB oraz czytnik kart pamięci. Dzięki temu można swobodnie odtwarzać materiały z zewnętrznych źródeł. Producent zadbał o obsługę napisów, co będzie przydatne podczas oglądania niektórych filmów. Dźwięk płynie z wbudowanych głośników stereo, ale istnieje możliwość wpięcia słuchawek. Można też podpiąć odtwarzacz do telewizora. Ferguson Cute 9TV trafił na rynek za cenę 429 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Ferguson Cute 9TV - mobilny odtwarzacz DVD o bogatych możliwościach

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Ferguson Cute 9TV - mobilny odtwarzacz DVD o bogatych możliwościach