High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Flexi-Drive Extreme Duo - szybki pendrive dla najbardziej wymagających

Komputery i konsole

rss

Flexi-Drive Extreme Duo - szybki pendrive dla najbardziej wymagających

2010.12.19//  J. Kruczek
Pendrive to urządzenie, które zrewolucjonizowało transport danych. Producenci od zaprezentowania pierwszej mobilnej pamięci USB poczynili wiele skoków technologicznych, w efekcie czego możemy przenosić dane jeszcze szybciej i sprawniej.
Zobacz także: Szwajcarski scyzoryk z wbudowaną pamięcią USB i systemem autodestrukcji »Firma Sharkoon zaprezentowała pendrive'a, który oferuje jest prawdziwym sprinterem na rynku. Flexi-Drive Extreme Duo korzysta z interfejsu USB 3.0, który pozwala osiągnięcie rewelacyjnych prędkości przesyłu danych. Jak podaje producent, Flexi-Drive Extreme Duo pozwala kopiować dane z zawrotną prędkością 130MB na sekundę.
Flexi-Drive Extreme Duo Flexi-Drive Extreme Duo
Flexi-Drive Extreme Duo Flexi-Drive Extreme Duo
Flexi-Drive Extreme Duo Flexi-Drive Extreme Duo


Zobacz także: Okulary Calvin Klein z pendrivem »Nowy pendrive posiada aluminiową obudowę, która powinna się spodobać większości użytkowników. Urządzenie ma wymiary 68x21x9mm, co pozwoli na łatwe i wygodne przenoszenie. Producent przewidział pojemność 16GB i waży zaledwie 12,4 grama. Flexi-Drive Extreme Duo to nowoczesny i bardzo szybki pendrive, który pozwoli zoptymalizować pracę ze sprzętem komputerowym. Gadżet zadebiutował na rynku europejskim w cenie 49,7 euro.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Flexi-Drive Extreme Duo - szybki pendrive dla najbardziej wymagających

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Flexi-Drive Extreme Duo - szybki pendrive dla najbardziej wymagających