High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   FragFX - hybryda pada i myszy komputerowej na Xboxa 360

Komputery i konsole

rss

FragFX - hybryda pada i myszy komputerowej na Xboxa 360

2011.05.30//  J. Kruczek
FragFX to konsolowa mysz, za pomocą której można grać na konsoli Playstation 3. Firma Splitfish nie poprzestała na laurach i postanowiła przenieść swój flagowy gadżet na kolejną konsolę. Oczywiście mowa o Xboxie 360, który teraz też będzie mógł być obsługiwany przez mysz.
Nowa wersja FragFX nie różni się praktycznie niczym od odpowiednika z PS3. Zestaw składa sie z trzech elementów w skład, których wchodzi mysz, kontroler kierunkowy oraz odbiornik USB. Urządzenie działa bezprzewodowo dzięki odbiornikowi i pozwala w łatwy sposób sterować grami FPP i strategiami. Docenią to gracze, którzy do tej pory zagrywali sie na pecetach.
FragFX FragFX
FragFX FragFX
FragFX FragFX


Zobacz także: Razer Hydra - pecetowa wersja kontrolera Move zadebiutuje w czerwcu »Nowy kontroler czerpie zasilanie z dwóch baterii AA, które dają możliwość 50 godzin pracy i około 500 godzin czuwania. Kontroler kierunkowy posiada gałkę analogową, krzyżak oraz przyciski start i back. Na myszce znalazły się przyciski funkcyjne i rolka do zmiany broni. Co więcej FragFX na Xboxa 360 będzie pozwalał również na prace z komputerami PC i Mac. Dużą zaletą jest zapisywanie Makr, którego brakuje w padach Xboxa. FragFX powinien w najbliższym czasie trafić na rynek. Niestety dokładna data i cena nie są jeszcze znane.
FragFX FragFX
FragFX FragFX
FragFX FragFX

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
FragFX - hybryda pada i myszy komputerowej na Xboxa 360

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Motoryzacja

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   FragFX - hybryda pada i myszy komputerowej na Xboxa 360