High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Fujifilm Instax mini LiPlay - kieszonkowy aparat do fotografii błyskawicznej

Foto

rss

Fujifilm Instax mini LiPlay - kieszonkowy aparat do fotografii błyskawicznej

2019.06.18//  J. Kruczek
Fujifilm Instax mini LiPlay wkracza na rynek oferując koncepcję fotografii błyskawicznej w kieszonkowej formie. Aparat spodoba się miłośnikom rozwiązań retro oraz zwolennikom nowszych technologii.
Kompaktowy aparat do fotografii błyskawicznej został wyceniony na 725 zł. Co otrzymamy za tę cenę? Zacznijmy od stylowego designu wyróżniającego aparat od konkurencyjnych konstrukcji. Fujifilm Instax mini LiPlay korzysta z drukarki na papier prostokątny Instax. Użytkownicy mogą też skorzystać z arkuszy w wersji Confetti z kolorową ramką.
Fujifilm Instax mini LiPlay
Fujifilm Instax mini LiPlay Fujifilm Instax mini LiPlay
Fujifilm Instax mini LiPlay

Rozmiary Fujifilm Instax mini LiPlay udało się zmniejszyć do 82,5 x 122,9 x 255 gramów. Nowy model oferuje sporo opcji znanych z cyfrowych aparatów. Ciekawą nowością jest komentarz dźwiękowy do zdjęć. Użytkownik może nagrać komentarz do wykonywanego zdjęcia. Ten nagrywa się na serwerach firmy i może być odtworzony po późniejszym odczytaniu kodu QR ze zdjęcia.
Zobacz także: Polaroid OneStep2 Stranger Things - odwrócony aparat na premierę serialu Netflixa »Fujifilm Instax mini LiPlay korzysta z matrycy 1/5 cala CMOS. Pozwala ona pracować w zakresie czułości ISO 100 do 16000. Aparat posiada pamięć wewnętrzną mieszczącą 45 fotografii. Na szczęście można skorzystać z czytnika kart micro SD/SDHC. Na pokładzie znalazł się obiektyw 28 mm o jasności f/2 oraz 2,7-calowy ekran. Użytkownicy skorzystają również z lampy błyskowej.

Fujifilm Instax mini LiPlay
Moduł Bluetooth pozwala na transfer fotografii i komentarzy oraz daje możliwość zdalnego wyzwalania migawki. Wbudowany akumulator pozwoli wykonać około 100 fotografii.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Fujifilm Instax mini LiPlay - kieszonkowy aparat do fotografii błyskawicznej

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...


Do góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Fujifilm Instax mini LiPlay - kieszonkowy aparat do fotografii błyskawicznej