High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Fujifilm X-T4 - zaawansowany aparat dla wymagających

Foto

rss

Fujifilm X-T4 - zaawansowany aparat dla wymagających

2020.02.26//  J. Kruczek
Fujifilm  ponad rok po debiucie cenionego modelu X-T3 pokazał jego następcę. Model X-T4 otrzymał znaczące usprawnienia i naprawdę zapowiada się na solidne narzędzie w rękach dobrego fotografa.
Fujifilm X-T4 jest rozwinięciem poprzedniej konstrukcji, którą uzupełniono o brakujące wcześniej funkcjonalności. Sercem aparatu pozostał sensor APS-C X-Trans BSI CMOS IV o rozdzielczości 26 Mpix. Matrycę wspiera procesor obrazu X Processor Pro. Takie podzespoły pozwalają na pracę w zakresie czułości ISO 160-12800 z możliwością poszerzenia do 51200.
Fujifilm X-T4
Fujifilm X-T4 Fujifilm X-T4
Fujifilm X-T4

Użytkownicy będą mogli wykonywać zdjęcia seryjne z prędkością 15 kl./s lub 20 kl./s w trybie migawki elektronicznej. Aparat pozwoli także na filmowanie w jakości 4K z prędkością 60 kl./s. Największą nowością będzie mechanizm stabilizacji sensora o skuteczności 6,5 EV. Układ ma być bardziej wydajny niż w topowym X-H1.
Zobacz także: Canon EOS R5 - nadchodzi potężny bezlusterkowiec »Projektanci zmienili mechanizm migawki na cichszy i żywotniejszy. Body jest teraz grubsze i wygodniejsze w uchwycie, a we wnętrzu znalazło się miejsce dla wydajniejszej baterii NP-W235 pozwalającej wykonać około 600 fotografii. W obudowie znalazł się nowy podwójnie odchylany ekran dający możliwość lepszego kadrowania. Całość dopełnia nowe oprogramowanie dające jeszcze większe możliwości kreatywnego wykorzystania aparatu.

Fujifilm X-T4
Fujifilm X-T4
Fujifilm X-T4 zapowiada się naprawdę interesująco. Niestety nie będzie tanią propozycją. Za aparat trzeba będzie zapłacić 7899 zł w przypadku samego body. Zestaw z obiektywem 18-55 wyceniono na 9599 zł, zaś z obiektywem 16-80 na 9999 zł.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Fujifilm X-T4 - zaawansowany aparat dla wymagających

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Fujifilm X-T4 - zaawansowany aparat dla wymagających