High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Fujitsu Arrows Tab F-01D - pancerny tablet z Japonii

Gadżety

rss

Fujitsu Arrows Tab F-01D - pancerny tablet z Japonii

2011.08.31//  J. Kruczek
Fujitsu stara się wyrosnąć na jednego z liderów sprzętu elektronicznego, w czym mają pomóc nowe koncepcje oraz odważne premiery rynkowe. Do tych drugich należy nowy tablet Arrows Tab F-01D, który przejdzie sprawdzian sprzedaży w Japonii i w przypadku sporej popularności trafi na pozostałe rynki.
Zobacz także: Lenovo IdeaPad P1 - nowy tablet z systemem Windows »Arrows Tab F-01D będzie wyjątkowy, dzięki obudowie odpornej na wodę, kurz i upadki. Nowe dziecko Fujitsu ma być jednym z nielicznych tabletów oferujących wysoką odporność, którą udało się połączyć z klasycznymi kształtami tabletu. Oznacza to smukłą obudowę niewyróżniającą się na tle zwykłych konkurentów. Większość pancernych tabletów przypomina wojskowe skrzynki na amunicję.
Fujitsu Arrows Tab F-01D Fujitsu Arrows Tab F-01D
Fujitsu Arrows Tab F-01D Tablety Fujitsu
Fujitsu Arrows Tab F-01D Fujitsu Arrows Tab F-01D


Zobacz także: Archos 80 G9 i 101 G9 - nowe tablety za rozsądną cenę »W Arrows Tab F-01D znajdziemy 10-calowy ekran, który obsługuje wszystkie palce dłoni naraz. Wyświetlacz oferuje rozdzielczość 1280x800 pikseli. Sercem urządzenia został dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1GHz wspomagany przez 1GB pamięci RAM. Pamięć tabletu wynosi 16GB, a na pokładzie znajdziemy moduły WiFi, Bluetooth oraz LTE i GPS. Nie zabrakło też dwóch kamer w rozdzielczościach 5 i 1,3 Mpix, a całość obsługuje ANdroid 3.2. Nie znamy jeszcze ceny nowego urządzenia, ale wiadomo, ze zadebiutuje ono pod koniec września. Pozostaje mieć nadzieję, że Arrows Tab F-01D trafi na pozostałe rynki.

Fujitsu Arrows Tab F-01D Tablety Fujitsu
Fujitsu Arrows Tab F-01D Tablety Fujitsu
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Fujitsu Arrows Tab F-01D - pancerny tablet z Japonii

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Fujitsu Arrows Tab F-01D - pancerny tablet z Japonii