High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Fujitsu LOOX F-07C - dwa systemy operacyjne i procesor Intel Atom w smartfonie

Telefony

rss

Fujitsu LOOX F-07C - dwa systemy operacyjne i procesor Intel Atom w smartfonie

2011.05.19//  J. Kruczek
Fujitsu rozpoczęło intensywny atak na różne gałęzie rynku i niemal, co chwilę zapowiada nowe urządzenia elektroniczne. Większość premier dotyczy laptopów i tabletów, ale od jakiegoś czasu krążyły plotki o nowym smartfonie obsługującym dwa systemy operacyjne.
Informacje okazały się prawdziwe, a Fujitsu potwierdziło premierę modelu LOOX F-07C, który będzie oferował swoim użytkownikom możliwość korzystania z dwóch systemów. Co ciekawe głównym systemem będzie Windows 7, który nie powstał z myślą o mobilnych urządzeniach. Mimo to Fujitsu zdecydowało się na wykorzystanie takiego rozwiązania.
Fujitsu LOOX F-07C Fujitsu LOOX F-07C
Fujitsu LOOX F-07C Fujitsu LOOX F-07C
Fujitsu LOOX F-07C Fujitsu LOOX F-07C

Drugim systemem będzie Symbian, co również stanowi sporą niespodziankę. Jednak telefon powstaje głównie z myślą o rynku japońskim, gdzie Symbian cieszy się sporą popularnością. Taki stan rzeczy jest efektem specjalnych przeróbek, które Japończycy zastosowali w fińskim oprogramowaniu. Windows 7 jest energożerny, dlatego przy niskim stanie baterii systemy automatycznie się przełączą.
Zobacz także: Sony Ericsson Xperia neo zadebiutuje w lipcu pod zmienioną nazwą »Fujitsu LOOX F-07C posiada 4-calowy wyświetlacz dotykowy o rozdzielczości 1024x600 pikseli. Sercem urządzenia został procesor Intel Atom o taktowaniu 1,2GHz wspierany przez 1GB pamięci RAM. Nie mogło zabraknąć modułów WiFi i GPS, a dane będą przechowywane na 32GB pamięci SSD. Fujitsu LOOX F-07C posiada konstrukcję slidera z pełną klawiaturą QWERTY. Na tylnym panelu znajdziemy też aparat o rozdzielczości 5 megapikseli. Premierę przewidziano na przełom czerwca i lipca. Niestety smartfon będzie dostępny jedynie w Japonii i na razie nie jest planowana dalsza ekspansja.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Fujitsu LOOX F-07C - dwa systemy operacyjne i procesor Intel Atom w smartfonie

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...


Do góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Fujitsu LOOX F-07C - dwa systemy operacyjne i procesor Intel Atom w smartfonie