High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Fujitsu Lifebook UH90 - nowoczesny ultrabook z ekranem o dużej rozdzielczości

Komputery i konsole

rss

Fujitsu Lifebook UH90 - nowoczesny ultrabook z ekranem o dużej rozdzielczości

2013.06.06//  J. Kruczek
Fujitsu Lifebook UH90 jest nowym przedstawicielem japońskich ultrabooków. Urządzenie przykuwa uwagę designem oraz specyfikacją Największe wrażenie robi jednak 14-calowy ekran IGZO o rozdzielczości 3200x1800 pikseli. W ten sposób Fujitsu włączyło się do walki z Samsungiem i HP.
Zobacz także: Asus UX51 VZ - mocarny ultrabook dla najbardziej wymagających »Niestety producent nie zdradził kompletnej specyfikacji ultrabooka. Wiadomo, że laptop będzie napędzany procesorami Intel Haswell, a dokładniej modelem Core i5-4200U. Możemy się spodziewać sporej ilości RAMu, który zadba o wysoką szybkość działania. Tą podniesie także hybrydowy dysk SSD+HDD o pojemności 500 GB. Dzięki temu system operacyjny będzie zainstalowany na bardzo szybkim nośniku.
Fujitsu Lifebook UH90
Fujitsu Lifebook UH90 Fujitsu Lifebook UH90
Fujitsu Lifebook UH90


Zobacz także: Lenovo X1 Carbon - ultrabook z włókna węglowego za 7,5 tysiąca złotych »Oczywiście Fujitsu Lifebook UH90 powstał z myślą o systemie Windows 8. To nie powinno być zaskoczeniem dla nikogo. Warto też podkreślić, że wszystkie podzespoły zmieszczono w obudowie o łącznej grubości 15,5 mm. Ta posiada bardzo nowoczesną i prosta linię, która może się spodobać większości użytkowników. Premiera ultrabooka nastąpi w czerwcu na rynku japońskim. Dalsza dystrybucja, jak i cena pozostają tajemnicą.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Fujitsu Lifebook UH90 - nowoczesny ultrabook z ekranem o dużej rozdzielczości

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Fujitsu Lifebook UH90 - nowoczesny ultrabook z ekranem o dużej rozdzielczości