High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Fujitsu STYLISTIC Q572 - tablet z wnętrzem solidnego laptopa

Telefony

rss

Fujitsu STYLISTIC Q572 - tablet z wnętrzem solidnego laptopa

2012.10.26//  J. Kruczek
Fujitsu STYLISTIC Q572 będzie pierwszym tabletem z nowoczesnymi procesorami AMD przeznaczonymi do współpracy z urządzeniami mobilnymi. Nowy tablet ma być prezentacją możliwości najnowszych układów i prezentuje się dość interesująco.
Zobacz także: iPad mini i iPad 4 oficjalnie zaprezentowane »Nie wiadomo jakim taktowaniem pochwali się procesor Z-60, ale będzie współpracował z 4 GB pamięci RAM. Co więcej w obudowie znajdzie się dysk twardy o pojemności od 64 do 256 GB. Takie wartości robią spore wrażenie. Tym bardziej, że mamy do czynienia z tabletem o ekranie 10,1 cala. Wyświetlacz pozwoli nam obserwować obraz w rozdzielczości 1366x768 pikseli.
Fujitsu STYLISTIC Q572 Fujitsu STYLISTIC Q572
Fujitsu STYLISTIC Q572 Fujitsu STYLISTIC Q572
Fujitsu STYLISTIC Q572 Fujitsu STYLISTIC Q572


Zobacz także: Asus Padfone 2 - oficjalna prezentacja hybrydy smartfona i tabletu »W obudowie znalazły się dwie kamery: HD z przodu i Full HD z tyłu. Nie zabrakło wejścia na cyfrowe pióro. Producent zadbał o dwa porty USB, port HDMI oraz czytnik kart pamięci SD/SDHC/SDXC. W kwestii zabezpieczeń skorzystamy z czytnika linii papilarnych. Trzeba przyznać, że Fujitsu STYLISTIC Q572 prezentuje się wyśmienicie. Zapewne za rewelacyjną specyfikacją i obsługą Windowsa 8 pójdzie astronomiczna cena. Jednak na tą informację, jak i na termin debiutu musimy jeszcze poczekać.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Fujitsu STYLISTIC Q572 - tablet z wnętrzem solidnego laptopa

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Fujitsu STYLISTIC Q572 - tablet z wnętrzem solidnego laptopa