High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Fujitsu ScanSnap iX100 - mobilny skaner do biznesu

Komputery i konsole

rss

Fujitsu ScanSnap iX100 - mobilny skaner do biznesu

2014.09.10//  J. Kruczek
W prowadzeniu interesów bardzo pomocne są skanery. Większość z takich urządzeń posiada jednak zbyt duże rozmiary, aby pracować poza biurem. Dlatego dużą popularnością cieszą się mniejsze modele pozwalające na użycie w terenie.
Zobacz także: Transcend ESD400 - pojemne i drogie dyski SSD »Fujitsu wprowadza na rynek nowy model z uznanej serii ScanSnap. iX100 posiada kompaktowe wymiary i może bez problemu zostać zabrany do torby z laptopem. Fujitsu ScanSnap iX100 łączy się z urządzeniami za pomocą modułu WiFi. To oznacza, że skaner nie tylko będzie współpracował z komputerami, ale także smartfonami.
Fujitsu ScanSnap iX100
Fujitsu ScanSnap iX100 Fujitsu ScanSnap iX100
Fujitsu ScanSnap iX100

Producent potwierdza, że dokumenty można skanować bezpośrednio w pamięć urządzeń mobilnych z Androidem i iOS. Nowością w modelu Fujitsu ScanSnap iX100 jest Dual Scan. Ta opcja pozwala na skanowanie dwóch niewielkich dokumentów równocześnie. na przykład można zeskanować dwa paragony, a system automatycznie rozpozna dokumenty i ich wielkość.
Zobacz także: Microsoft Type-Hover-Swipe - klawiatura z wbudowanym kontrolerem gestów »Dokumenty A3 można skanować z automatycznym łączeniem. Wystarczy złożyć dokument na pół a system sam go złoży w całość po zeskanowaniu połówek. W pełni naładowany akumulator pozwoli wykonać do 260 skanowań. Fujitsu ScanSnap iX100 jest już dostępny w krajach europejskich za cenę 229 euro.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Fujitsu ScanSnap iX100 - mobilny skaner do biznesu
 / 
Komentarze do: Fujitsu ScanSnap iX100 - mobilny skaner...
szkot54 pisze:

super! Ułatwi pracę na pewno!

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Fujitsu ScanSnap iX100 - mobilny skaner do biznesu