High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Funkcjonalne zegarki multimedialne od Media-Tech

Gadżety

rss

Funkcjonalne zegarki multimedialne od Media-Tech

2012.07.01//  J. Kruczek
Media-Tech wprowadza do sprzedaży dwa nowe zegarki multimedialne, które oprócz zwykłych funkcji pozwalają na spory zastrzyk multimedialnej rozrywki. Oba nowe modele mocno się od siebie różnią pod względem wyglądu oraz funkcjonalności.
Zobacz także: Z1 Smart - smartfon zamknięty w nowoczesnym zegarku »Pierwszy z nich to model JOYMAN  MP4 WATCH MT833. Zegarek ten jest przeznaczony dla aktywnych osób szukających praktycznego czasomierza i odtwarzacza MP4. Gadżet wyposażono w 1,5-calowy, kolorowy wyświetlacz LCD. Umożliwia on odtwarzanie filmów, czy oglądanie zdjęć. Zegarek wyposażono w samozaciskający się pasek, który pozwoli dopasować urządzenie do każdego nadgarstka. Po podłączeniu słuchawek otrzymujemy w pełni funkcjonalny odtwarzacz MP3 z radiem FM. Zegarek wyceniono na kwotę 139,99 złotych.
Zegarki Media-Tech Zegarki Media-Tech
Zegarki Media-Tech Zegarki Media-Tech
Zegarki Media-Tech Zegarki Media-Tech


Zobacz także: Biegert & Funk QLOCKTWO W - designerski zegarek dla miłośników czytania »SPACEMAN H@LO WATCH MT840 jest drugim modelem, który otrzymał nieco bardziej elegancką formę. Producent postawił tu na 1,5-calowy dotykowy wyświetlacz LCD, zaś sam zegarek posiada zintegrowany telefon. Obsługę ekranu ułatwia stylus teleskopowy ukryty w pasku. W zegarku oprócz telefonu znajdziemy kamerę, odtwarzacz multimedialny oraz radio FM. Nie zabrakło nawet modułu Bluetooth. Urządzenie zostało wycenione na 349,99 złotych.

Zegarki Media-Tech Zegarki Media-Tech
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Funkcjonalne zegarki multimedialne od Media-Tech

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

  • Święta to czas prezentów. Jeśli mamy w domu fana sportu, nie tylko piłki, to warto pomyśleć o...

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Funkcjonalne zegarki multimedialne od Media-Tech