High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Furutech ADL GT40? - ciekawy przetwornik C/A debiutuje w sklepach

Audio-Video

rss

Furutech ADL GT40? - ciekawy przetwornik C/A debiutuje w sklepach

2015.02.14//  J. Kruczek
Furutech wprowadza do sprzedaży przetwornik cyfrowo-analogowy ADL GT40?. Nowy model pełni również rolę wzmacniacza słuchawkowego oraz przedwzmacniacza gramofonowego. Ta ostatnia opcja jest odpowiedzią na rosnącą popularność płyt winylowych.
Zobacz także: Audio-Technica AT-PHA100 - drogi i wydajny wzmacniacz słuchawkowy »Urządzenie pozwala między innymi na zapisywanie sygnału analogowego w postaci plików cyfrowych. W ten sposób użytkownicy będą mogli nagrać dźwięk z płyt na dysku komputera. Producent zapewnia, że zapis pozwoli na utrwalenie dźwięku wysokiej jakości.
Furutech ADL GT40?
Furutech ADL GT40? Furutech ADL GT40?
Furutech ADL GT40?


Zobacz także: Marantz HD-DAC1 - dopracowany wzmacniacz słuchawkowy »Furutech ADL GT40? może obsługiwać słuchawki o oporności 300 Ohm. Sprzęt pozwala nie tylko zapisywać muzykę, ale także odtwarzać z pamięci USB. Nowy przetwornik zamknięto w solidnej metalowej obudowie, która powinna dobrze wyglądać na półce. Urządzenie zdążyło już zgarnąć kilka nagród. Furutech ADL GT40? trafił do polskich sklepów za cenę 1449 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Furutech ADL GT40? - ciekawy przetwornik C/A debiutuje w sklepach

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Furutech ADL GT40? - ciekawy przetwornik C/A debiutuje w sklepach