High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Fuuvi - oryginalny pendrive z aparatem cyfrowym

Gadżety

rss

Fuuvi - oryginalny pendrive z aparatem cyfrowym

2011.04.03//  J. Kruczek
Fuuvi to ciekawy, kolorowy gadżet, który łączy w sobie funkcjonalność kilku urządzeń. Przede wszystkim mamy do czynienia z małym pendrivem, który wzbogacono o mini kamerę pozwalającą na wykonanie zdjęć.
Zobacz także: Szpiegowska czapeczka za przystępną cenę »Prezentowany gadżet oferuje interfejs USB, za pomocą którego można kopiować dane na komputery. Co ciekawe Fuuvi nie posiada wbudowanej pamięci. Jej funkcję wypełnia czytnik kart microSD o pojemności maksymalnie 16GB. Na kartach można zapisywać zdjęcia i filmy wykonane wbudowaną kamerą o rozdzielczości 3,1 megapiksela. Matryca pozwala na wykonanie zdjęć w rozdzielczości 1280x1024 pikseli oraz nagrywanie filmów avi w rozdzielczości 720x480 pikseli przy prędkości 30 klatek na sekundę.
Fuuvi Fuuvi
Fuuvi Fuuvi
Fuuvi Fuuvi


Zobacz także: Walkie Talkie Watch - zegarki do zadań specjalnych »Gadżet nie posiada niestety wizjera, ani ekranu, dlatego zdjęcia trzeba wykonywać na wyczucie. Fuuvi posiada niewielkie wymiary 35x70x15mm, dzięki czemu można go swobodnie przenosić w kieszeni. Największym minusem gadżetu jest jego cena, którą ustalono na poziomie 60 dolarów, gdy dodamy, że kartę pamięci trzeba zakupić osobno to całość staje się niezbyt atrakcyjna. Mimo to prawdziwi gadżeciarze będą zainteresowani tym dość oryginalnym pendrivem.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Fuuvi - oryginalny pendrive z aparatem cyfrowym

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Fuuvi - oryginalny pendrive z aparatem cyfrowym