High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Garmin Solar Edition - nowa linia smartwatchy ładowanych słońcem

Gadżety

rss

Garmin Solar Edition - nowa linia smartwatchy ładowanych słońcem

2020.07.12//  J. Kruczek
Garmin zapowiedział nową linię swoich smartwatchy. Producent wprowadzi do oferty urządzenia z serii Solar Edition, czyli ładowane energią słoneczną. Producent przekonuje, że przy odpowiednich warunkach smartwatche będą w stanie pracować nawet dwa miesiące bez ładowania.
Nowoczesne zegarki i smartwatche mają bardzo ciekawą funkcjonalność i zasadniczo jedyną ich wadą jest krótki czas pracy na baterii. Garmin ma nadzieję, że wprowadzenie funkcji ładowania energią słoneczną pozwoli choć częściowo wyeliminować ten problem. Wprowadzenie takiej opcji w najlepszym przypadku ma zapewnić nawet dwa miesiące pracy na jednym ładowaniu. W najgorszych wypadkach zostanie wyeliminowana konieczność codziennego doładowywania, co i tak jest dużym atutem.
Garmin
Garmin Garmin
Garmin


Zobacz także: Amazfit Ares - premiera niedrogiego smartwatcha dla aktywnych »Garmin wykorzysta w zegarkach z linii Solar Edition soczewkę Power Glass o wysokiej efektywności oraz specjalne oprogramowanie z funkcją menedżera zasilania. To nie pierwsze zegarki ładowane słońcem na rynku, ale Garmin ma swoją renomę i jego modele mogą faktycznie dobrze wykorzystać tę technologię. Początkowo solarna rodzina obejmie cztery modele: Garmin Instinct Solar Edition, Garmin fenix 6 Solar Edition, Garmin fenix 6S Solar Edition i Garmin tactix Delta Solar Edition. Na razie nie znamy cen urządzeń.
Garmin
Garmin
Garmin

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Garmin Solar Edition - nowa linia smartwatchy ładowanych słońcem

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Garmin Solar Edition - nowa linia smartwatchy ładowanych słońcem