High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Garmin VIRB Ultra 30 - nowa kamera sportowa Ultra HD 4K

Foto

rss

Garmin VIRB Ultra 30 - nowa kamera sportowa Ultra HD 4K

2016.09.06//  P. Potocki
Wodoszczelna kamera sportowa VIRB Ultra 30 nagrywa pełne wrażeń filmy w jakości Ultra HD 4K/30kl/s. Mała, lekka i jednocześnie wytrzymała kamera VIRB Ultra 30 jest gotowa na najbardziej ekstremalne przygody. Precyzyjne czujniki i wysokiej czułości GPS rejestrują istotne dane G-Metrix™, aby pokazać, jak szybko, jak daleko i jak wysoko dotarliśmy. Wszechstronna kamera VIRB Ultra 30 wyposażona została w zupełnie nowe funkcje. Wśród nich znajdziemy sterowanie głosem2, intuicyjny, kolorowy wyświetlacz dotykowy LCD, live streaming3 uruchamiany jednym dotknięciem, 3-osiową stabilizację obrazu4 i wiele więcej. Kamera jest łatwa w obsłudze, dzięki czemu można w pełni delektować się przygodą, bez wykonywania skomplikowanych operacji na urządzeniu.
Garmin VIRB Ultra 30 - nowa kamera sportowa Ultra HD 4K
Garmin VIRB Ultra 30 - nowa kamera sportowa Ultra HD 4K
Garmin VIRB Ultra 30 - nowa kamera sportowa Ultra HD 4K

„Jedną z najfajniejszych rzeczy w VIRB Ultra 30 jest bardzo łatwa obsługa, można po prostu powiedzieć kamerze, kiedy rozpocząć i kiedy zakończyć nagrywanie” – mówi Jakub Szałamacha, Marketing Manager, Garmin Polska. „Zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy docenią prosty sposób, w jaki można nagrywać, edytować i udostępnić filmy.”

Doskonały dźwięk i obraz
Kamera nagrywa filmy Ultra HD w jakości 4K/30kl/s oraz filmy w trybie slow motion w jakości 720p/240kl/s, a jednocześnie umożliwia robienie zdjęć w rozdzielczości 12MP. 3-osiowa stabilizacja obrazu4 zapewnia doskonały materiał w każdym terenie. Kamera VIRB Ultra 30 wyposażona została w wejście na kartę microSD5. Bardzo czuły mikrofon rejestruje czysty dźwięk nawet pod wodą w wodoszczelnej obudowie6. Kolorowy, dotykowy wyświetlacz LCD również przystosowany został do pracy zarówno bez, jak i w wodoszczelnej obudowie. Użytkownicy mogą sprawnie w każdych warunkach zmieniać ustawienia oraz przeglądać nagrania. Ponadto wodoszczelna obudowa wyposażona została w szkiełko z hydrofobową, antyrefleksyjną powłoką zapewniającą nagrywanie wyraźnych obrazów w wodzie, w deszczu i przy dużej wilgotności.

Sterowanie głosem
VIRB Ultra 30 jest bardzo prosta i wygodna w użyciu. Korzystając z funkcji sterowania głosem Sensory TrulyHandsfree™2, można wydawać komendy takie jak np. „OK Garmin, start recording,” aby rozpocząć nagrywanie lub „OK Garmin, remember that,” aby oznaczyć szczególne momenty i później łatwo je znaleźć podczas edycji.

Live streaming, edycja i udostępnianie online
Bezpłatna aplikacja Garmin VIRB umożliwia udostępnianie wysokiej jakości filmów VIRB Ultra 30 w czasie rzeczywistym3 w transmisji na YouTube™, dzielenie się materiałem w mediach społecznościowych na portalach takich jak Facebook i Garmin Connect™. Kamerą sterować można z poziomu tabletu lub smartfona, wykorzystując łączność Wi-Fi®. Bogate w funkcje oprogramowanie Garmin VIRB® Edit zainstalowane na komputerze automatycznie wyróżnia oznaczone wcześniej najlepsze momenty akcji. Zarówno zaawansowani, jak i zupełnie początkujący montażyści mogą łatwo dodawać muzykę i animowane  wskaźniki, liczniki i wykresy z danymi G-Metrix, aby pokazać całą pełnię przygody.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Garmin VIRB Ultra 30 - nowa kamera sportowa Ultra HD 4K

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Garmin VIRB Ultra 30 - nowa kamera sportowa Ultra HD 4K