High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Garmin tactix - elektroniczny przyjaciel podróżnika

Gadżety

rss

Garmin tactix - elektroniczny przyjaciel podróżnika

2013.11.09//  J. Kruczek
Garmin tactix to niezwykły zegarek powstały z myślą o osobach uprawiających sporty ekstremalne. Obudowa została wykonana z odpornej na uszkodzenia stali szlachetnej, a tarczę przykryto szkłem mineralnym zapobiegającym odbijanie światła.
Zobacz także: Zegarek z lokalizatorem dla chorych na Alzheimera od Watchie »Wyświetlacz LCD pracujący w trybie odwróconych kolorów ma zapewnić przejrzystość przy ograniczonej widoczności. Co ważne czarne tło i zielone podświetlenie LED sprawia, że zegarek nie będzie migotał w urządzeniach noktowizyjnych. Garmin tactix pozwala nurkować na głębokość nawet 50 metrów i spokojnie przetrwa ewentualne upadki. Bateria ma pozwolić na pracę przez około 50 godzin przy włączonym module GPS.
Garmin tactix
Garmin tactix Garmin tactix
Garmin tactix

Zegarek pozwala wyświetlać czas dla kilku stref czasowych równocześnie. Korzysta też z tak zwanego czasu Zulu wykorzystywanego w lotnictwie i żegludze. Nie zabrakło licznych alarmów oraz takich funkcji, jak stoper czy timer. Garmin tactix może tez pracować w roli nawigatora dla skoczka spadochronowego. Zegarek automatycznie wykryje moment skoku i zacznie wyliczać trasę do punktu docelowego.
Zobacz także: Cookoo - ciekawy zegarek współpracujący z iOS »Oczywiście moduł GPS zapewnia możliwość oznaczania punktów. Łączność Bluetooth pozwala na współpracę ze smartfonami i przekazywanie do sieci śladów pokonywanej trasy. Nie zabrakło też barometru, kompasu i wysokościomierza. Wszystko po to, aby Garmin tactix mógł być prawdziwym przyjacielem podróżników. Zegarek zadebiutował w Europie za cenę 450 euro, czyli około 1900 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Garmin tactix - elektroniczny przyjaciel podróżnika

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

  • Święta to czas prezentów. Jeśli mamy w domu fana sportu, nie tylko piłki, to warto pomyśleć o...

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Garmin tactix - elektroniczny przyjaciel podróżnika