High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Garmin vivofit 4 i vivosport - nowe sportowe opaski

Gadżety

rss

Garmin vivofit 4 i vivosport - nowe sportowe opaski

2017.12.28//  J. Kruczek
Garmin zaprezentował nowe noszone gadżety. Opaski vivofit 4 i vivosport mają pomóc ludziom w dbaniu o zdrowie i dobrą formę. Nowe modele mają przyciągać uwagę ciekawymi funkcjami oraz dobrym wykonaniem.

Garmin vivofit 4 jest już czwartą generacja opaski, która tym razem oferuje kolorowy wyświetlacz. Mimo lepszego ekranu gadżet ma nadal pracować przez rok na jednym ładowaniu. Opaska zlicza kroki, przebyty dystans, spalone kalorie oraz przypomina o ruchu i automatycznie wykrywa aktywność. Gadżet cechuje się odpornością na wodę. Garmin vivofit 4 wyświetla też godzinę czy informacje o pogodzie. Opaskę wyceniono na 80 dolarów.
Garmin vivofit 4 i vivosport
Garmin vivofit 4 i vivosport Garmin vivofit 4 i vivosport
Garmin vivofit 4 i vivosport


Garmin vivosport jest już bardziej zaawansowanym modelem. Sprzęt rozpoznaje wykonywane ćwiczenia i pomaga w analizowaniu wyników. Opaska ma się spisać między innymi podczas biegania czy kolarstwa. Gadżet korzysta z modułu GPS oraz czujnika tętna. Dodatkowe moduły sprawiają, że bateria pozwoli na jedynie 7 dni pracy. Garmin vivosport pozwala też na szeroką współpracę ze smartfonami. Za gadżet trzeba zapłacić 200 dolarów.
Garmin vivofit 4 i vivosport
Garmin vivofit 4 i vivosport
Garmin vivofit 4 i vivosport

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Xiaomi MiniJ - prezentacja designerskiej pralkiWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Garmin vivofit 4 i vivosport - nowe sportowe opaski

Facebook

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale KulturaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Garmin vivofit 4 i vivosport - nowe sportowe opaski