High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Garmin wzbogacił serię zegarków Forerunner o trzy nowe modele

Gadżety

rss

Garmin wzbogacił serię zegarków Forerunner o trzy nowe modele

2015.10.24//  J. Kruczek
Garmin zaprezentował trzy nowe modele zegarków sportowych. Seria Forerunner będzie oferowała sprzęt na każda okazję. Wszystkie nowe zegarki spiszą się doskonale podczas wszelakiej aktywności fizycznej w terenie.
Pierwszym nowym zegarkiem jest Garmin Forerunner 235. Urządzenie jest pierwszym w gamie producenta korzystającym z optycznego monitora tętna Garmin Elevate. Dane z czujnika wyświetlają się na żywo na ekranie zegarka. Gadżet dostarczy nam także informacji o ilości kroków, dystansie, spalonych kaloriach czy tempie. Słowem dostaniemy solidnego asystenta treningu z przygotowanymi programami ćwiczeń.
Garmin Forerunner 235
Garmin Forerunner 235 Garmin Forerunner 235
Garmin Forerunner 235

Garmin Forerunner 235 został wyposażony także w moduły GPS i GLONASS. Aplikacja Garmin Connect pozwala dzielić się swoimi osiągnięciami ze znajomymi. Całość zaś została zamknięta w wodoszczelnej obudowie. Nowy zegarek kosztuje 329 dolarów.

Osoby nie potrzebujące monitora tętna skorzystają z modelu Garmin Forerunner 230. Jego koszt to 299 dolarów, a plusem będzie zdecydowanie dłuższy czas pracy na jednym ładowaniu. Ostatnim zapowiedzianym zegarkiem jest Garmin Forerunner 630, który ma być najbardziej zaawansowanym modelem dla biegaczy na rynku.
Po za wszystkimi wymienionymi wyżej funkcjami w tym modelu znajdzie się jeszcze pomiar dynamiki biegu, wydajności oraz natężenia wysiłku. W połączeniu z czujnikiem HRM-Run wykaże też próg mleczanowy biegacza. Ten model będzie dostępny za cenę 399 dolarów. Wszystkie nowe modele mają zadebiutować w sprzedaży jeszcze w tym roku.
Garmin Forerunner 235
Garmin Forerunner 235 Garmin Forerunner 235
Garmin Forerunner 235
Garmin Forerunner 235
Garmin Forerunner 235
Garmin Forerunner 235

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Garmin wzbogacił serię zegarków Forerunner o trzy nowe modele

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale KulturaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Garmin wzbogacił serię zegarków Forerunner o trzy nowe modele