High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Gear4 Xorb - mały głośnik dla urządzeń mobilnych i komputerów

Audio-Video

rss

Gear4 Xorb - mały głośnik dla urządzeń mobilnych i komputerów

2012.11.24//  J. Kruczek
Gear4 Xorb to ciekawy głośniczek mobilny zaliczający się do grypy mniejszych urządzeń. mimo to producent zapewnia dobrą jakość dźwięku, który ma płynąć z niewielkiego urządzenia. Głośnik posiada wysokość i szerokość nie przekraczającą 18 cm, zaś jego waga wynosi 1,4 kg.
Zobacz także: Microlab MD112 - ciekawe głośniki z radiem FM »Wnętrze obudowy skrywa dwa neodymowe głośniki wysokotonowe oraz jeden niskotonowy. Zestaw będzie się zaś charakteryzował mocą 30 W. W tylnej części znalazł się panel skrywający port AUX oraz gniazdo USB. Na panelu umieszczono też przycisk włączania oraz regulacje głośności i poziomu basów.
Gear4 Xorb Gear4 Xorb
Gear4 Xorb Gear4 Xorb
Gear4 Xorb Gear4 Xorb


Zobacz także: Sony SA-N - bezprzewodowe głośniki w technologii 360 stopnii »Mały głośnik będzie dostępny na rynku w dwóch wersjach. Różnią się one od siebie obecnością bezprzewodowego modułu Bluetooth. Pozwala on na sprawną współprace ze wszystkimi źródłami obsługującymi tą technologię. Co ciekawe gniazdo USB może zostać wykorzystane w formie ładowarki dla smartfonów i tabletów. Premiera głośników nastąpi już w grudniu a ich cena wyniesie 349 złotych za podstawowy wariant i 399 złotych za wersję z modułem Bluetooth.
Gear4 Xorb Gear4 Xorb
Gear4 Xorb Gear4 Xorb
Gear4 Xorb Gear4 Xorb

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Gear4 Xorb - mały głośnik dla urządzeń mobilnych i komputerów

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Gear4 Xorb - mały głośnik dla urządzeń mobilnych i komputerów