High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Gembird prezentuje zaawansowany rejestrator samochodowy DCAM-006

Gadżety

rss

Gembird prezentuje zaawansowany rejestrator samochodowy DCAM-006

2014.04.26//  J. Kruczek
Gembird przygotował nowy rejestrator samochodowy pozwalający na zapisanie wszystkich wydarzeń drogowych. Model DCAM-006 posiada dwa obiektywy oraz tryb filmowania w nocy, co może być szczególnie przydatne.
Zobacz także: Genius DVR-535 - samochodowy rejestrator za rozsądną cenę »System wykorzystujący dwa obiektywy pozwala rejestrować pole 300 stopni. Główna kamera pokrywa pole 120 stopni, zaś drugi sensor obejmuje kolejne 180 stopni i może być ustawiony w różnych kierunkach. Użytkownik może wybrać, czy Gembird DCAM-006 będzie zapisywał obraz tylko z głównej kamery czy też z obu.
Gembird DCAM-006
Gembird DCAM-006 Gembird DCAM-006
Gembird DCAM-006

Jedną z największych zalet rejestratora Gembird DCAM-006 jest możliwość filmowania nocą. Ujęcia wykonane z podczerwieni mogą się okazać bardzo pomocne. Rejestrator zaczyna prace po odpaleniu silnika bądź w przypadku wykrycia ruchu i wstrząsu. Oznacza to, że pozostawiony wóz na parkingu jeżeli zostanie uderzony to rejestrator włączy filmowanie sprawcy.
Zobacz także: airMAN - podręczny kompresor do kół »Gembird DCAM-006 filmuje w jakości HD 720p oraz zapisuje dźwięk. Połączenie z innymi urządzeniami umożliwiają interfejsy mini HDMI i mini USB. Materiały zapisują się na kartach TF/microSD. Gembird DCAM-006 wraz z akcesoriami został wyceniony na 399 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Gembird prezentuje zaawansowany rejestrator samochodowy DCAM-006

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Gembird prezentuje zaawansowany rejestrator samochodowy DCAM-006