High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Genesis GX58 - mysz komputerowa z przyciskiem snajperskim

Komputery i konsole

rss

Genesis GX58 - mysz komputerowa z przyciskiem snajperskim

2016.11.18//  J. Kruczek
Genesis GX58 jest myszą kierowaną przede wszystkim do wirtualnych snajperów. Producent postanowił zaserwować graczom gryzonia, który błyskawicznie przejdzie w tryb precyzyjnego celowania.
Zobacz także: Aerocool ThunderX3 TM60 - debiut myszy z precyzyjnym sensorem »Shootery wymagają szybkości. Dlatego Genesis GX58 może pracować w rozdzielczości 4000 dpi z przyspieszeniem 30 G oraz wysoką precyzją śledzenia. Sensor Avago 3050L daje spore możliwości użytkownikom. Jednak w czasie wirtualnej walki czasem trzeba zmienić się ze szturmującego żołnierza w piekielnie precyzyjnego snajpera.
Genesis GX58
Genesis GX58 Genesis GX58
Genesis GX58

Właśnie do tego służy przycisk snajperski natychmiastowo obniżający rozdzielczość sensora. W efekcie gracz dostaje zastrzyk precyzji. Można to porównać do zatrzymania oddechu przez snajpera na czas wycelowania i strzału. Oprócz specjalnego przycisku dostajemy też klasyczną regulację czułości.
Zobacz także: Zalman ZM-M600R - nowa mysz z precyzyjnym sensorem »Genesis GX58 oferuje podświetlenie LED oraz osiem programowalnych przycisków. Wszystkie nastawy zapisują się w pamięci myszy. Użytkownik może też regulować wagę w granicy od 112 do 145 gramów. A to wszystko za cenę około 100 złotych.

Genesis GX58
Genesis GX58
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Genesis GX58 - mysz komputerowa z przyciskiem snajperskim

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale KulturaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Genesis GX58 - mysz komputerowa z przyciskiem snajperskim