High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Genesis Thor 300 RGB - tania klawiatura mechaniczna dla graczy

Komputery i konsole

rss

Genesis Thor 300 RGB - tania klawiatura mechaniczna dla graczy

2020.04.25//  J. Kruczek
Genesis zaprezentowało klawiaturę Thor 300 RGB i wygląda na to, że mamy kolejne akcesorium oferujące świetny stosunek ceny do możliwości. Producent postawił na mechaniczną konstrukcję zamkniętą w bardzo klasycznej formie.
Zobacz także: HyperX Alloy Origins Core - kompaktowa klawiatura mechaniczna »Klawiatura może się pochwalić aluminiową konstrukcją oraz brązowymi przełącznikami Outemu o żywotności 50 milionów kliknięć. Co więcej symbole na klawiszach naniesiono techniką Double Injection, więc nie powinien występować problem ścierania się symboli.
Genesis Thor 300 RGB
Genesis Thor 300 RGB Genesis Thor 300 RGB
Genesis Thor 300 RGB


Zobacz także: MSI Vigor GK50 - debiut mechanicznej klawiatury dla graczy »Oczywiście w klawiaturze gamingowej nie mogło zabraknąć podświetlenie RGB oferującego 25 trybów pracy. Genesis Thor 300 RGB może się także pochwalić systemami N-Key Rollover, pamięcią do zapisu makr czy blokadą klawiszy Windows. Jak widać nowa klawiatura ma wszystko czego potrzeba. To wszystko za cenę zaledwie 229 zł, więc w kategorii klawiatur mechanicznych nowy model praktycznie nie ma konkurencji w tym przedziale cenowym.

Genesis Thor 300 RGB
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Google Pixel 4a - prezentacja smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Genesis Thor 300 RGB - tania klawiatura mechaniczna dla graczy

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Genesis Thor 300 RGB - tania klawiatura mechaniczna dla graczy