High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Genesis Xenon 750 - precyzyjna mysz gamingowa za rozsądną cenę

Komputery i konsole

rss

Genesis Xenon 750 - precyzyjna mysz gamingowa za rozsądną cenę

2018.03.30//  J. Kruczek
Genesis Xenon 750 perfekcyjnie wpisuje się w potrzeby graczy. Nowa mysz posiada ergonomiczny kształt, precyzyjny sensor i efektowne podświetlenie. A wszystko to w cenie wynoszącej niespełna 160 złotych.
Zobacz także: Rapoo V210 - debiut nowej myszki dla graczy »Producent mimo zachowania niewysokiej ceny pokazał, że nie trzeba oszczędzać na sensorze. W gryzoniu umieszczono bowiem model optyczny PMW3330. Oznacza to możliwość regulacji rozdzielczości od 100 do 10 200 dpi. Użytkownik może zaprogramować sześć progów rozdzielczości i przełączać je w trakcie rozgrywki.
Genesis Xenon 750
Genesis Xenon 750 Genesis Xenon 750
Genesis Xenon 750


Zobacz także: Asus Gladius II Origin - nowe wcielenie cenionej myszy gamingowej »Genesis Xenon 750 powstał z myślą o osobach praworęcznych. Zdejmowane boczne panele pozwalają dostosować gryzonia do konkretnych uchwytów. Przełączniki Omron zapewniają żywotność minimum 10 milionów kliknięć. W obudowie znalazło się siedem programowalnych przycisków. Oczywiście zadbano o efektowne podświetlenie. Łączność z komputerem odbywa się za pośrednictwem 1,8-metrowego przewodu z wtykiem USB. Genesis Xenon 750 jest już dostępny w polskich sklepach.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Genesis Xenon 750 - precyzyjna mysz gamingowa za rozsądną cenę

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Genesis Xenon 750 - precyzyjna mysz gamingowa za rozsądną cenę