High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Genius DVR-FHD660G - nowy rejestrator z ciekawymi opcjami

Gadżety

rss

Genius DVR-FHD660G - nowy rejestrator z ciekawymi opcjami

2014.12.13//  J. Kruczek
Genius zaprezentował kolejny ciekawy rejestrator samochodowy. Model DVR-FHD660G posiada kilka cech zwracających na siebie uwagę i wykorzystuje doświadczenie marki w temacie gadżetów samochodowych.
Zobacz także: Telefunken prezentuje rejestratory samochodowe CarCam HD »Genius DVR-FHD660G pozwala filmować w jakości Full HD 1080 p przy prędkości 30 klatek na sekundę. Kamera korzysta z matrycy CMOS 1/3, zaś optyka oferuje pokrycie 135 stopni. Producent zapewnia, że rejestrator sprawdzi się zarówno podczas złej pogody, jak i w warunkach nocnych.
Genius DVR-FHD660G
Genius DVR-FHD660G Genius DVR-FHD660G
Genius DVR-FHD660G

Moduł GPS oraz trzyosiowy akcelerometr pozwalają zebrać informacje na temat przebytej trasy i prześledzenie jej parametrów. Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość zapamiętywania fotoradarów. Przy następnym przejeździe w miejscu gdzie dodaliśmy fotoradar, rejestrator nas ostrzeże.
Zobacz także: Pioneer pracuje nad nowoczesnym lusterkiem samochodowym »Genius DVR-FHD660G został wyposażony w ekran o przekątnej 2,4-cali z matową matrycą. Wszystkie filmy zapisują się na kartach microSD o pojemności do 32 GB. Rejestrator posiada wbudowana baterię. Gadżet jest dostępny na naszym rynku za cenę 450 złotych.
Genius DVR-FHD660G
Genius DVR-FHD660G Genius DVR-FHD660G
Genius DVR-FHD660G

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Genius DVR-FHD660G - nowy rejestrator z ciekawymi opcjami

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Genius DVR-FHD660G - nowy rejestrator z ciekawymi opcjami