High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Giada i53 - wydajny i stylowy nettop

Komputery i konsole

rss

Giada i53 - wydajny i stylowy nettop

2012.07.16//  J. Kruczek
Giada poszerzy swój asortyment o nowego mini peceta, który zapowiada się bardzo interesująco. Model i53 ma zaoferować mocną specyfikację w niewielkiej i stylowej obudowie. Zaskoczeniem jest wykorzystana platforma.
Zobacz także: Lenovo Q180 - nowoczesny desktop w eleganckiej obudowie »Większość producentów decyduje się małych komputerach na platformy AMD Brazos bądź Intel Atom. W Giada i53 znajdziemy układy Ivy Bridge współpracujące z nawet 4 GB pamięci RAM. Za oprawę graficzną odpowiada zintegrowany układ Intel GMA HD 4000. Dzięki wykorzystaniu procesorów Intel i3,i5 oraz i7 i wydajnej grafiki komputer nie będzie miał problemów z odtwarzaniem treści Full HD.
Giada i53 Giada i53
Giada i53 Giada i53
Giada i53 Giada i53


Zobacz także: Shuttle H7 5820S - Mini PC wyświetlający obraz na 16 monitorach »Producent przewidział możliwość montażu komputera na tylnej części obudowy monitora, czy telewizora. Obsługę multimediów ułatwi dodatkowy pilot zdalnego sterowania. Nie jest jeszcze znana dokładna data premiery nettopa oraz jego szczegółowe ceny. Wiadomo natomiast, że konfiguracja z procesorem Intel i5, 4 GB pamięci RAM i dyskiem o pojemności 500 GB to koszt rzędu 520 dolarów. Całość zamknięto w efektownej obudowie, która powinna się podobać większości użytkowników. Znajdziemy w niej oczywiście wszystkie potrzebne porty, jak USB i HDMI oraz czytnik kart pamięci. Specyfikację uzupełnia moduł WiFi oraz Bluetooth.

Giada i53 Giada i53
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Giada i53 - wydajny i stylowy nettop

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Giada i53 - wydajny i stylowy nettop