High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Gigabyte Aivia Neon - innowacyjna mysz stworzona do prezentacji

Komputery i konsole

rss

Gigabyte Aivia Neon - innowacyjna mysz stworzona do prezentacji

2013.06.05//  J. Kruczek
Gigabyte zaprezentował podczas targów Computex nową mysz Aivia Neon. Już pierwszy rzut okiem na gryzonia daje do zrozumienia, że mamy do czynienia z wyjątkowym gadżetem. Myszka spisze się nie tylko podczas klasycznych zastosowań, ale przede wszystkim będzie pełnić rolę narzędzia do prezentacji.
W ciekawie wyprofilowanym urządzeniu znalazł się system włączający automatycznie dodatkowe funkcje po oderwaniu od podłoża. Między innymi ruchy w powietrzu będą pozwalały na precyzyjne przesuwanie kursora. Co więcej aktywuje się laserowy wskaźnik pozwalający dokładniej omawiać prezentowane obrazy.
Gigabyte Aivia Neon
Gigabyte Aivia Neon Gigabyte Aivia Neon
Gigabyte Aivia Neon


Zobacz także: Level 10 - designerska mysz od Thermaltake i BMW »Oprócz klasycznych przycisków w obudowie znalazły się trzy przyciski funkcyjne. Można na nich zapisać różne komendy. Gigabyte Aivia Neon za pomocą specjalnej aplikacji może też pełnić rolę narzędzia do rysowania i zakreślania w dokumentach podczas prezentacji. Baterię można ładować za pomocą specjalnego doku do laptopa czy komputera. Wykorzystany sensor oferuje rozdzielczość 1200 dpi. Gigabyte Aivia Neon powinna niedługo się pojawić na naszym rynku, co więcej mysz ma już na swoim koncie nagrodę Reddot Design Award przyznawaną za stylistyczne walory.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Gigabyte Aivia Neon - innowacyjna mysz stworzona do prezentacji

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

  • Święta to czas prezentów. Jeśli mamy w domu fana sportu, nie tylko piłki, to warto pomyśleć o...

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Gigabyte Aivia Neon - innowacyjna mysz stworzona do prezentacji