High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Gigabyte Aivia - nowa klawiatura i myszka dla graczy

Komputery i konsole

rss

Gigabyte Aivia - nowa klawiatura i myszka dla graczy

2010.06.13//  J. Kruczek
Gracze to zdecydowanie najbardziej wymagający klienci branży akcesoriów komputerowych. Prawdziwi gracze nie zadowolą się zwyczajną klawiaturą czy myszką, potrzebują oni zaawansowanych i bardzo czułych konstrukcji, które dodatkowo zapewniają najwyższy poziom komfortu.
Zobacz także: Cyborg R.A.T. - myszki dla graczy z opcją transformacji »Producenci akcesoriów komputerowych, co jakiś czas prezentują rozwiązania i urządzenia, które są dedykowane właśnie graczom. Najnowszy zestaw Aivia od firmy Gigabyte to komplet składający się z profesjonalnej klawiatury i myszki, które zostały tak zaprojektowane, aby sprawić granie jak najprzyjemniejszym.
Gigabyte Aivia Gigabyte Aivia K8100
Gigabyte Aivia Gigabyte Aivia M8600
Gigabyte Aivia Gigabyte Ghost M8000Xtreme

Klawiatura Aivia K8100 posiada specjalny dotykowy panel do sterowania głośnością oraz specjalną funkcję Anti-Ghost, która pozwala na równoczesne wciśnięcie dwudziestu klawiszy i prawidłowe odczytanie komend przez komputer. Klawiatura pozwala też na zapisanie 100 makr, czyli czynności wykonywanych automatycznie po ich uruchomieniu. Zapisane czynności są umieszczone w pamięci podręcznej urządzenia, dzięki czemu można je odtworzyć na każdym komputerze.
Zobacz także: G point - seksowna myszka dla facetów »Do zestawu dołączona jest bezprzewodowa myszką, która będzie sprzedawana ze stacją dokującą pełniąca rolę ładowarki i odbiornika. Myszka M8600 wytrzyma 24 godziny nieprzerwalnej gry bez konieczności ładowania. Niestety nie podano jeszcze oficjalnej ceny i daty premiery zestawu, ale można się spodziewać, że Gigabyte szybko wypuści swoje nowe kontrolery na rynek. Nowa linia kontrolerów uzupełni gamę produktów dla graczy, takich jak myszka Gigabyte Ghost M8000Xtreme.
Gigabyte Aivia Gigabyte Ghost M8000Xtreme
Gigabyte Aivia Gigabyte Ghost M8000Xtreme
Gigabyte Aivia Gigabyte Ghost M8000Xtreme

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Gigabyte Aivia - nowa klawiatura i myszka dla graczy

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Gigabyte Aivia - nowa klawiatura i myszka dla graczy