High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Gigabyte X11 - interesujący netbook z włókna węglowego

Komputery i konsole

rss

Gigabyte X11 - interesujący netbook z włókna węglowego

2012.06.03//  J. Kruczek
Gigabyte X11 ma za zadanie walczyć na polu mocnych netbooków. Urządzenie przede wszystkim robi wrażenie pod względem wymiarów i wagi. Mały komputer wygląda dość efektownie dzięki zastosowaniu włókna węglowego do konstrukcji obudowy o wymiarach 297x192x16,5 mm. Zastosowanie tego materiału pozwoliło na zbicie wagi do 937 gramów.
Nowy netbook został wyposażony w 11,6-calową matrycę o rozdzielczości 1366x768 pikseli. Producent wykorzystał procesory Intel Core trzeciej generacji, które współpracują z układem graficznym Intel Graphics 4000. Nad sprawnym działaniem będzie czuwać 4 GB pamięci RAM DDR3. System i wszystkie dane umieścimy na dysku SSD o pojemności 128 GB.
Gigabyte X11 Gigabyte X11
Gigabyte X11 Gigabyte X11
Gigabyte X11 Gigabyte X11


Zobacz także: Asus Eee PC 1025 Flare - efektywne netbooki w eleganckiej oprawie »Gigabyte X11 posiada wszystkie najpotrzebniejsze elementy, jakie powinien posiadać nowoczesny laptop. Oznacza to obecność modułów WiFi i Blutooth 4.0. Videokonferencje poprowadzimy za pomocą kamery 1,3 Mpix, a dane można przenosić za pomocą kart pamięci. Wbudowany akumulator pozwala jedynie na 5-6 godzin pracy, co nie jest najlepszym wynikiem. Premiera nowego netbooka nastąpi w trzecim kwartale roku, a najtańsza specyfikacja została wyceniona na 999 dolarów.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Gigabyte X11 - interesujący netbook z włókna węglowego

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Gigabyte X11 - interesujący netbook z włókna węglowego