High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Gigabyte Xtreme Gaming XC700W - zapowiedź efektownej obudowy

Komputery i konsole

rss

Gigabyte Xtreme Gaming XC700W - zapowiedź efektownej obudowy

2016.12.02//  J. Kruczek
Gigabyte zaprezentował efektowną obudowę PC o nazwie Xtreme Gaming XC700W. Konstrukcja oferuje nowoczesny design i efektowne podświetlenie.
Zobacz także: DeepCool Gamer Storm Genome II - obudowa PC z fabrycznym chłodzeniem cieczą »Mamy tu do czynienia z konstrukcją Full Tower wykonaną ze stali i aluminium. Całość posiada wymiary 592,5x240,5x546,6mm i waży 15,4 kg. We wnętrzu znalazło się miejsce na płyty główne ATX, mATX oraz mini ITX. Co ciekawe producent zrezygnował z zatoki 5,25" co oznacza brak możliwości montażu napędu optycznego.
Gigabyte Xtreme Gaming XC700W
Gigabyte Xtreme Gaming XC700W Gigabyte Xtreme Gaming XC700W
Gigabyte Xtreme Gaming XC700W

Gigabyte Xtreme Gaming XC700W pozwala za to na użycie trzech nośników 3,5" i trzech 2,5". We wnętrzu znalazło się miejsce na osiem kart rozszerzeń. Zadbano o miejsce dla czterech wentylatorów, a w standardzie znajdziemy jeden.
Zobacz także: SilverStone Case Storage CS380 - obudowa stawiająca na magazyny danych »Karty graficzne nie mogą przekroczyć długości 430 mm, podczas gdy chłodzenie procesora nie może być wyższe niż 170 mm. Boczny panel wykonano z czarnego hartowanego szkła. Przedni panel posiada cztery porty USB, gniazda audio oraz regulację podświetlenia. Póki co nie jest znana cena konstrukcji.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Gigabyte Xtreme Gaming XC700W - zapowiedź efektownej obudowy

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Gigabyte Xtreme Gaming XC700W - zapowiedź efektownej obudowy