High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Głośniki Expressionist FX3021 od Altec Lansing

Komputery i konsole

rss

Głośniki Expressionist FX3021 od Altec Lansing

2009.07.23//  J. Alex
Firma Altec Lansing, pokazał kolejny produkt z rodziny głośników Expressionist. FX3021. To zestaw o śmiałym wyglądzie, który wydaje z siebie zadziwiający dźwięk.

Dlaczego Expressionist PLUS wydaje świetny dźwięk? Dzięki 20 Watowemu stożkowemu subwooferowi, który wydmuchuje przekonujące basy w dół. Lśniący, nowocześnie wyglądający zestaw z dwoma 2-calowymi głośnikami satelitarnymi o mocy 4W każdy i 5,25-calowym subwooferem potrafi zgrabnie wydobyć nisko-tonowe dźwięki o częstotliwości 50Hz, także gdy stoi na biurku. Basy można łatwo regulować pokrętłem na subwooferze, ustawiając optymalną równowagę między głośnikami a subwooferem. Cały zestaw ma imponującą moc 33 Wat.

Expressionist FX3021 Altec Lansing
Expressionist FX3021 Expressionist FX3021
Budowa głośników to hołd złożony pięknemu designowi i prostocie. Ich innowacyjna konstrukcja bazująca na opracowanej przez Altec Lansing technologii wytwarzania Audio Alignment™ dokładnie dopasowuje wszystkie zaprojektowane specjalnie elementy głośników, obudowę i wspomagającą je elektronikę. Użytkownik może w efekcie doświadczyć naturalnie brzmiących dźwięków, dokładnie takich jakich oczekiwali tworzący je artyści.
Głośniki satelitarne mogą być skierowane w dowolną stronę. Specjalna stopka pozwala na odpowiednie dopasowanie kąta nachylenia i ułatwia ich rozmieszczenie w pokoju w taki sposób, by jak najlepiej spełniały swoją funkcję. Dzięki temu można dobrać idealną pozycję, odległość i wysokość. W rezultacie dostajemy głębokie i realistyczne stereo, które jest świetnie dopasowane do pomieszczenia, w którym jesteśmy.

Kompaktowe rozmiary FX3021 sprawiają, że zestaw pasuje idealnie do komputera PC, laptopa, lub jakiegokolwiek innego źródła dźwięku, które można podłączyć za pomocą wtyku stereo Jack 3,5 mm. Zestaw ładowany jest z zewnętrznego zasilacza 230V. Przyciski włącznika kontroli basów na subwooferze oraz kontroli głośności na prawym satelicie są ulokowane tak, że jest do nich bardzo łatwy i szybki dostęp.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfona

Źródło: Altec Lansing


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Głośniki Expressionist FX3021 od Altec Lansing

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Głośniki Expressionist FX3021 od Altec Lansing