High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Głośniki napędzane słońcem od Landport

Gadżety

rss

Głośniki napędzane słońcem od Landport

2010.02.26//  J. Kruczek
Firma Landport wprowadza na rynek nowe głośniczki, które jako pierwsze na świecie wykorzystują energię słoneczną. W przypadku, jeżeli użytkownik będzie chciał korzystać z głośników w nocy bądź, gdy słońce będzie nie dostępne, wtedy urządzenie będzie korzystało z wbudowanej baterii pozwalającej na osiem godzin odtwarzania muzyki.
Zobacz także: Zikmu by Philippe Starck - bezprzewodowe głośniki ze stacją do iPod'a »Moda na ekologiczne rozwiązania wdziera się we wszystkie gałęzie rynku i nie mogła ominąć sprzętu audio. Nowe głośniki posiadają wbudowane panele słoneczne, które zapewniają pozyskiwanie energii elektrycznej. Głośniczki mają niewielkie rozmiary 19,5 x 11,2 x 5 centymetrów i wagę nie przekraczającą 290 gramów. Urządzenie posiada wbudowane dwa głośniki o mocy 2W oraz 2 kanałowe wyjście audio do podłączenia zewnętrznych odtwarzaczy.
Głośniki Landport Głośniki Landport
Głośniki Landport Głośniki Landport
Głośniki Landport Głośniki Landport


Zobacz także: LG GD510 Pop - telefon z panelem słonecznym również w Polsce »Panel słoneczny gromadzi i magazynuje energię w akumulatorze litowo-jonowym, który po pełnym naładowaniu wystarcza na osiem godziny pracy. Nowe głośniczki od Landport mają typowo japońska stylistykę, co nie dziwi, ponieważ urządzenie jest przeznaczone właśnie na rynek japoński. Zainteresowani nowym gadżetem będą musieli importować głośniki z Kraju Kwitnącej Wiśni. Głośniki trafią do sprzedaży w przeciągu kilku najbliższych dni, a ich cenę ustalono na poziomie 58 dolarów.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Głośniki napędzane słońcem od Landport

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Gry

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Głośniki napędzane słońcem od Landport