High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Goclever Fitwatch i Fitwatch Elegance - niedrogie zegarki dla aktywnych

Gadżety

rss

Goclever Fitwatch i Fitwatch Elegance - niedrogie zegarki dla aktywnych

2018.12.15//  J. Kruczek
Goclever Fitwatch i Fitwatch Elegance są niedrogimi smartwatchami, które mają sporo do zaoferowania swoim użytkownikom. Producent zadbał, aby nowe zegarki były dobrymi towarzyszami treningów oraz aby się nieźle spisywały przy zwykłych czynnościach.
Zobacz także: Xiaomi Amazfit Verge - wydajny smartwatch dla sportowców »Oba nowe modele posiadają liczniki kroków, kilometrów oraz spalonych kalorii. Dzięki pulsometrowi i ciśnieniomierzowi gadżety pozwalają na dokładne monitorowanie stanu organizmu podczas treningów. Nie mogło zabraknąć monitorowania snu, a producent zadbał nawet o przypomnienia o nawadnianiu organizmu.
Goclever Fitwatch i Fitwatch Elegance
Goclever Fitwatch i Fitwatch Elegance Goclever Fitwatch i Fitwatch Elegance
Goclever Fitwatch i Fitwatch Elegance

Goclever Fitwatch i Fitwatch Elegance łączą się ze smartfonami co daje nam dostęp do powiadomień. Wbudowany mikrofon i głośnik pozwalają na korzystanie z urządzeń w formie zestawu głośnomówiącego. W obu wypadkach dostajemy obudowy odporne na zachlapania, co potwierdza certyfikat IP55.
Zobacz także: Allview Hybrid S i T - połączenie smartwatchy z klasycznymi zegarkami »Goclever Fitwatch posiada 1,54-calowy ekran oraz sportowy design. Model Fitwatch Elegance posiada stalową konstrukcję z 1,3-calowym ekranem IPS. Zegarki różni też cena. Wynosi ona odpowiednio 139 i 249 zł.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Fujifilm Instax mini LiPlay - prezentacja aparatuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Goclever Fitwatch i Fitwatch Elegance - niedrogie zegarki dla aktywnych

Facebook

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale KulturaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Goclever Fitwatch i Fitwatch Elegance - niedrogie zegarki dla aktywnych