High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Goclever Hybrid - polski tablet hybrydowy

Telefony

rss

Goclever Hybrid - polski tablet hybrydowy

2013.02.12//  J. Kruczek
Hybrydowe tablety oferują szeroką funkcjonalność i z powodzeniem mogą zastępować netbooki. Do tej pory nie mieliśmy jednak na rynku tego typu urządzenia od polskiego producenta. Sytuacja się zmieni za sprawą tabletu Goclever Hybrid.
Zobacz także: Media-Droid szykuje premierę trzech tabletów klasy średniej »Goclever Hybrid to 10,1-calowy tablet klasy średniej. Urządzenie jest dostępne ze stacją dokującą w postaci 80-klawiszowej klawiatury z touchpadem. Znajduje się w niej dodatkowy akumulator o pojemności 8000 mAh oraz dwa porty USB. W kwestii tabletu, to jest on napędzany dwurdzeniowym procesorem o taktowaniu 1,6 GHz, który wspomaga 1 GB pamięci RAM. W ten sposób tablet poradzi sobie spokojnie z większością aplikacji i gier.
Goclever Hybrid
Goclever Hybrid Goclever Hybrid
Goclever Hybrid


Zobacz także: Manta MID1004 - dobra specyfikacja w polskim tablecie »Goclever Hybrid jest dostępny w wersji z pamięcią 8 i 16 GB. Ta druga wersja będzie wspierała również zewnętrzne moduły 3G. Standardowe wyposażenie obejmuje moduły WiFi i Bluetooth. Kamery w obudowie posiadają rozdzielczość 3 i 2 Mpix. Akumulator tabletu posiada pojemność 6500 mAh. Goclever Hybrid został wyceniony na 1199 złotych, zaś pojemniejsza wersja  to koszt 1349 złotych.

Goclever Hybrid
Goclever Hybrid
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Goclever Hybrid - polski tablet hybrydowy

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Goclever Hybrid - polski tablet hybrydowy