High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Godox Wistro AD400 Pro - prezentacja nowej lampy plenerowej

Foto

rss

Godox Wistro AD400 Pro - prezentacja nowej lampy plenerowej

2018.07.17//  J. Kruczek
Godox zaprezentował nową lamę plenerową Wistro AD400 Pro. Urządzenie może się pochwalić liczbą przewodnią 72 oraz obsługą systemów wyzwalania bezprzewodowego takich firm, jak Canon, Nikon, Olympus, Fujifilm, Sony oraz Panasonic.
Zobacz także: Profoto A1 - debiut ciekawej lampy studyjnej »Producent zapewnia, że w pełni naładowany akumulator pozwoli na wykonanie około 390 wyzwoleń. Zaś każdy z błysków może mieć maksymalną energię 400 Ws. Ładowanie mieści się w czasie 0,01-0,9 sekundy. Temperatura błysku wynosi 5600K, a wybór mocy mieści się w przedziale od pełnej do 1/256.
Godox Wistro AD400 Pro
Godox Wistro AD400 Pro Godox Wistro AD400 Pro
Godox Wistro AD400 Pro

pustynny_snajper
Godox Wistro AD400 Pro pozwala na obsługę krótkich czasów naświetlania w trybie HSS aż do 1/8000 s. Producent zadbał także o tryb strobo. Wyzwalanie może sie odbywać zarówno w trybie TTL, jak i manualnym. W obudowie znajdziemy port USB-C do aktualizacji. Parametry lampy będziemy śledzić na czytelnym wyświetlaczu.
Zobacz także: Yongnuo YN686EX-RT - lampa błyskowa z akumulatorem litowo-jonowym dla systemu Canona »Warto nadmienić, że lampa posiada mocowanie Godox/Quadralite, ale z odpowiednimi przejściówkami będzie pasować do akcesoriów Broncolor, Prophoto czy Elinchrom. Całość zamknięto w obudowie 220x102x128 mm o wadze 2,1 kg. Na dzień dzisiejszy nie znamy ceny akcesorium.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Asus ROG Strix XG49VQ - potężny monitor gamingowyWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Godox Wistro AD400 Pro - prezentacja nowej lampy plenerowej

Facebook

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Sport

  • Często można usłyszeć, czy też przeczytać zdanie, że z tzw. dopingu korzysta wielu sportowców...

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

  • Tak, to prawda: kobiety uwielbiają męski zapach! Ile to entuzjastycznych rozmów i zwierzeń w...

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Godox Wistro AD400 Pro - prezentacja nowej lampy plenerowej