High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Gogle dla nurków z kamerą Full HD 1080p

Gadżety

rss

Gogle dla nurków z kamerą Full HD 1080p

2012.07.19//  J. Kruczek
Liquid Image Wide Angle Scuba Series 1080p, pod tą długą nazwą kryje się gadżet, który docenią wszyscy miłośnicy nurkowania. Wykonywanie podwodnych ujęć ogranicza się na ogół do wykorzystywania nieporęcznych kompaktów o wodoszczelnych obudowach.
Zobacz także: JVC GC-XA1 ADIXXION - kamera do rejestrowania extremalnych wyczynów »Takie rozwiązanie nie jest złe, choć nie pozwala sie cieszyć w pełni z nurkowania. Lepszym rozwiązaniem jest wykorzystanie kamery, której nie musimy obsługiwać rękoma. I tu z pomocą przychodzi Liquid Image Wide Angle Scuba Series 1080p. Jest to najnowsza wersja gogli do nurkowania wyposażonych w kamerę. Pozwalają one swobodnie rejestrować filmy w rozdzielczości Full HD 1080p.
Liquid Image Wide Angle Scuba Series Liquid Image Wide Angle Scuba Series
Liquid Image Wide Angle Scuba Series Liquid Image Wide Angle Scuba Series
Liquid Image Wide Angle Scuba Series Liquid Image Wide Angle Scuba Series


Zobacz także: Sony HDR-GW77V - interesująca kamera wodoodporna »Urządzenie rejestruje obraz Full HD przy 30 klatkach na sekundę, zaś HD przy prędkości 60 klatek na sekundę. Nurek będzie też mógł wykonać zdjęcia w rozdzielczości 12 megapikseli. Optyka oferuje szeroki kąt widzenia wynoszący 136 stopni. W obudowie znajdziemy slot na karty SD/SDHC o pojemności do 32 GB. Cztery akumulatorki AAA zapewnią około 3 godzin filmowania. Możliwość zgrywania filmów zapewni również port USB. Gogle trafiły na rynek w cenie 330 funtów i są dostępne w dwóch rozmiarach.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Gogle dla nurków z kamerą Full HD 1080p

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Gogle dla nurków z kamerą Full HD 1080p