High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Google Nexus One był pierwszym i ostatnim telefonem od Google

Telefony

rss

Google Nexus One był pierwszym i ostatnim telefonem od Google

2010.07.07//  J. Kruczek
Szef Google, Eric Schmidt oświadczył, że Google nie ma zamiaru kontynuowac pracy nad telefonami komórkowymi. Model Nexus One był jednorazowym projektem, który miał za zadanie rozpowszechnić system operacyjny Android, co się udało.
Telefon Nexus One nie był zła konstrukcją, chociaż nie odniósł spektakularnego sukcesu. Google podjęło decyzję o wycofaniu telefonu ze sprzedaży i ostatecznym zamknięciu projektu, który zdaniem Google spełnił swoje zadania. Premiera telefonu na rynku skłoniła producentów do wykorzystywania systemu Android na większa skalę.
Google Nexus One Google Nexus One
Google Nexus One Google Nexus One
Google Nexus One Google Nexus One


Zobacz także: Telefony Microsoft Kin okazały się porażką! Microsoft zakończył sprzedaż po dwóch miesiącach na rynku »"Osiągnęliśmy tak duży sukces, że nie ma potrzeby tworzenia kolejnego urządzenia" - powiedział Schmidt. Inaczej klaruje się sprawa tabletów internetowych. Google od dawna rozważa wprowadzenie na rynek własnego urządzenia tego typu. Po wewnętrznych dyskusjach i debatach firma podjęła decyzję o sprawdzeniu różnych opcji za pośrednictwem swoich partnerów biznesowych. Dopiero po dokładnym przeanalizowaniu rynku do produkcji trafi autorski tablet Google.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Google Nexus One był pierwszym i ostatnim telefonem od Google

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Google Nexus One był pierwszym i ostatnim telefonem od Google