High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Google i Apple planują produkcję swoich konsol do gry?

Komputery i konsole

rss

Google i Apple planują produkcję swoich konsol do gry?

2013.06.30//  J. Kruczek
Google i Apple prawdopodobnie szykują się na kolejna rynkowa wojnę. Serwis The Wall Street Journal dotarł do informacji mówiących o nowych urządzeniach przygotowywanych przez dwóch amerykańskich gigantów. Co ważne nowości nie maja nic wspólnego ze smartfonami i tabletami.
Zobacz także: nGees - polska konsola z Androidem »Oba koncerny rozpoczęły podobno prace nad nowymi konsolami do gry. Oczywiście urządzenia będą oparte odpowiednio o iOS oraz Androida. W kwestii tego drugiego produktu już wiemy, że rozwiązanie się podoba potencjalnym użytkownikom. W ostatnim czasie pojawiły się liczne konsole na rynku wykorzystujące system Google. Ostatnio do sklepów trafiła choćby konsola Ouya.
Google Nexus Q
Google Nexus Q Google Nexus Q
Google Nexus Q


Zobacz także: GameStick - nowa konsola z Androidem »Apple ma zaś zamiar wyprodukować urządzenie współpracujące z Apple TV. Pozostaje tylko pytanie, czy w przypadku tego producenta nie byłoby lepiej wbudować konsoli w telewizyjną platformę. Możemy jednak założyć że z punktu finansowego koncern zdecyduje się rozbić koncepcję na dwa sprzęty. Google pracuje też podobno nad następcą Nexusa Q, który nie odniósł sukcesu, ale w kolejnej wersji mógłby wykorzystać popularność Androida. Akcje marketingowe nowych konsol mają rzekomo ruszyć przed końcem roku. Pozostaje trzymać kciuki za nowe ciekawe projekty.
Google Nexus Q
Google Nexus Q Google Nexus Q
Google Nexus Q

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Google i Apple planują produkcję swoich konsol do gry?

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Google i Apple planują produkcję swoich konsol do gry?