High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Google kończy elektroniczną sprzedaż telefonu Nexus One

Telefony

rss

Google kończy elektroniczną sprzedaż telefonu Nexus One

2010.05.20//  J. Kruczek
Google wypuszczając na rynek telefon Nexus One wierzyła, że sprzedaż internetowa zapewni nowemu modelowi wielką popularność. Po czterech miesiącach na rynku, strategia firmy okazała się tragiczna i Google zostało zmuszone do zmiany polityki.
Zobacz także: Microsoft Kin One i Kin Two dostępne w przedsprzedaży na terenie USA »Elektroniczny gigant poinformował, że już niedługo sklep oferujący komórki Nexus One zostanie zamknięty. Telefon zostanie wprowadzony do sprzedaży detalicznej w normalnych sklepach i gdy tylko zyska odpowiednią popularność to cyfrowa sprzedaż zostanie wstrzymana.
Google Nexus One Google Nexus One
Google Nexus One Google Nexus One
Google Nexus One Google Nexus One

"Jako kanał sprzedaży sklep miał być jedynie niszą dla pierwszych użytkowników. Wielu klientów przed zakupem chciało wziąć komórkę do ręki i zebrać nieco praktycznych informacji na temat jej działania, mogąc przy tym wybierać spośród bogatej oferty umów z operatorami. Sklep zostanie zamknięty, kiedy tylko Nexus One wystarczająco rozpowszechni się w handlu detalicznym." - Andy Rubin z Google
Zobacz także: BlackBerry 6 - kanadyjski RIM zaprezentował nowy system do smartfonów »Mimo niskiej sprzedaży, Google cieszy się z wprowadzenia własnego telefonu. Takie rozwiązanie pozwoliło firmie udoskonalić system Google Android, a rozwiązania z Nexus One znalazły już swoje miejsce w smartfonach innych producentów.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Google kończy elektroniczną sprzedaż telefonu Nexus One

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Google kończy elektroniczną sprzedaż telefonu Nexus One