High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   HDI Dune HD Pro - zdobywca nagrody Innovations Design and Engineering na CES 2012

Audio-Video

rss

HDI Dune HD Pro - zdobywca nagrody Innovations Design and Engineering na CES 2012

2012.01.13//  J. Kruczek
HDI Dune HD Pro oferuje najwyższą jakość, co potwierdza nagroda Innovations Design and Engineering, którą wyróżniono ten sprzęt podczas targów CES. Uzyskanie prestiżowej nagrody oznacza, że HDI Dune HD Pro było najbardziej efektownym i innowacyjnym urządzeniem prezentowanym podczas imprezy.
Zobacz także: Russound DMS-3.1 - drogi i stylowy odtwarzacz sieciowy »HDI Dune HD Pro to multimedialny kombajn, który skupia w sobie wszystkie elementy potrzebne do czerpania rozrywki w domowym zaciszu. Urządzenie składa się z trzech elementów: rozbudowanego odtwarzacza, modułu z kieszenią na dyski twarde i napędem Blu-ray oraz z odtwarzacza sieciowego wyposażonego w 7-calowy ekran dotykowy i kolejne cztery kieszenie na dyski. Całość zamknięto w klasycznej obudowie pasującej do każdego wystroju.
HDI Dune HD Pro HDI Dune HD Pro
HDI Dune HD Pro HDI Dune HD Pro
HDI Dune HD Pro HDI Dune HD Pro


Zobacz także: Onkyo C-7070 - nowy odtwarzacz CD dla wymagających »Sercem HDI Dune HD Pro został układ VXP procesor Sigma Desingns 8910. Pozwala on na sprawną obsługę materiałów w najwyższej dostępnej jakości. Nie mogło zabraknąć łącza HDMI 1.4 pozwalającego na przesył materiałów w 3D, a całość uzupełnia system automatycznie dostosowujący ustawienia odtwarzacza do odtwarzanych treści. Na liście wyposażenia znalazły się oprócz HDMI porty USB 3.0 oraz czytnik kart SD/SDHC. Urządzenie może też służyć, jako platforma dla usług IPTV, VOD i OTT. HDI Dune HD Pro ma zadebiutować na rynku wiosną bieżącego roku, niestety nie jest znana jego cena.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
HDI Dune HD Pro - zdobywca nagrody Innovations Design and Engineering na CES 2012

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   HDI Dune HD Pro - zdobywca nagrody Innovations Design and Engineering na CES 2012