High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   HP Reverb G2 - poprawione gogle VR oficjalnie

Komputery i konsole

rss

HP Reverb G2 - poprawione gogle VR oficjalnie

2020.05.30//  J. Kruczek
HP Reverb G2 to nowe interesujące gogle wirtualnej rzeczywistości, które mają dostarczyć kompleksowe doznania z technologii VR. Urządzenie trafi na rynek za kilka miesięcy, ale już teraz zostało zaprezentowane.
HP Reverb G2 w przeciwieństwie do pierwszej generacji są dedykowane nie profesjonalistom, a graczom i zwykłym użytkownikom. Producent przy pracach projektowych połączył siły ze specjalistami z Microsoftu oraz Valve. Gogle posiadają dwa wyświetlacze w rozmiarze 2,89 cali każdy, które pracują w rozdzielczości 2160x2160 pikseli. Oferują one odświeżanie 90 Hz oraz pole widzenia 114 stopni.
HP Reverb G2
HP Reverb G2 HP Reverb G2
HP Reverb G2


Zobacz także: Oculus Rift S - lepsza wersja cenionych gogli VR »Zadbano o cztery kamery śledzące oraz soczewki i głośniki dostarczone przez Valve. W goglach umieszczono podwójny mikrofon, a łączność odbywa się za pośrednictwem 6-metrowego przewodu. HP Reverb G2 wykorzystuje przeprojektowane kontrolery mające zapewnić większą precyzję oraz komfort. Najnowszy gadżet podobnie, jak poprzednik działa w platformie Windows Mixed Reality, czyli środowisku pozwalającym na pracę w VR i AR. Sprzedaż ruszy jesienią, a cenę gogli wyznaczono na 599 dolarów.

HP Reverb G2
HP Reverb G2
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
HP Reverb G2 - poprawione gogle VR oficjalnie

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   HP Reverb G2 - poprawione gogle VR oficjalnie