High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   HP Sprocket - kieszonkowa drukarka debiutuje w Polsce

Foto

rss

HP Sprocket - kieszonkowa drukarka debiutuje w Polsce

2017.11.22//  J. Kruczek
HP Sprocket jest małą drukarką do zdjęć. Kieszonkowy gadżet możemy mieć zawsze przy sobie i w razie potrzeby wydrukować zdjęcie zaraz po jego wykonaniu. Urządzenie właśnie trafia na polski rynek.
Drukarka łączy się z innymi urządzeniami za pomocą modułu Bluetooth. Co ważne urządzenie nie korzysta z atramentu, ale wykorzystuje technikę Zero Ink. HP Sprocket cechuje się wymiarami 116x75x23 mm i wagą 170 gramów.
HP Sprocket
HP Sprocket HP Sprocket
HP Sprocket

Gadżet naładujemy przez złącze USB za pomocą ładowarek do smartfonów bądź po podpięciu do komputera. Drukowane zdjęcia mogą mieć rozdzielczość maksymalnie 313x400 dpi. Do druku wykorzystuje się papier ZINK Photo Paper o wymiarach 5x7,6 cm. W zestawie z drukarka otrzymujemy 10 arkuszy. Później trzeba kupować wkłady, a paczka 20 arkuszy to koszt 40 złotych.
Zobacz także: Kodak Photo Printer MINI i Photo Printer DOCK - małe drukarki fotograficzne »HP Sprocket współpracuje z dedykowanymi aplikacjami na Androida oraz iOS. Urządzenie pojawiło się w naszym kraju za sugerowaną cenę 599 złotych. Klienci wybiorą model biały ze złotymi akcentami bądź czarny z srebrnymi akcentami.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
OnePlus 6T McLaren Edition - debiut mocnego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
HP Sprocket - kieszonkowa drukarka debiutuje w Polsce

Facebook

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   HP Sprocket - kieszonkowa drukarka debiutuje w Polsce