High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   HTC Desire 12 - wyciekły informacje o nowym smartfonie

Telefony

rss

HTC Desire 12 - wyciekły informacje o nowym smartfonie

2018.02.21//  J. Kruczek
HTC szykuje premierę nowego smartfona z serii Desire. Możliwe, że urządzenie zostanie zaprezentowane już podczas zbliżających się targów MWC. Nowy model według zapowiedzi ma nosić nazwę HTC Desire 12.
Zobacz także: Samsung Galaxy J4 - pierwsze informacje o budżetowym smartfonie »HTC Desire 12 będzie reprezentantem średniej klasy smartfonów. Tajwański producent zmienił swoją politykę wydawniczą i planuje wydawać tylko kilka modeli rocznie. Marka ma się skupiać na smartfonach z górnej półki, ale okazuje się, że firma nie usunie całkowicie z oferty modeli niższej klasy.
HTC
HTC HTC
HTC


Zobacz także: Nokia 7+ na renderach. Smukłe ramki i czysty Android »Nowy model ma korzystać z 5,5-calowego wyświetlacza HD+ o rozdzielczości 720x1440 pikseli. Rozdzielczość wskazuje na wyświetlacz w proporcjach 18:9. Według udostępnionych informacji za napęd posłuży nieokreślony jeszcze procesor MediaTek wspomagany przez 3 GB RAMu. W obudowie mają się znaleźć kamery 12 i 5 Mpix oraz pamięć wewnętrzna 32 GB. Nie zabraknie funkcji dual SIM oraz baterii 2730 mAh. Według niektórych źródeł do sprzedaży trafi także słabsza wersja z 2 GB RAMu i 16 GB pamięci.
HTC
HTC
HTC

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
HTC Desire 12 - wyciekły informacje o nowym smartfonie

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   HTC Desire 12 - wyciekły informacje o nowym smartfonie