High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   HTC Desire C - budżetowa propozycja z Androidem 4.0 ICE

Telefony

rss

HTC Desire C - budżetowa propozycja z Androidem 4.0 ICE

2012.05.15//  J. Kruczek
HTC wkrótce wypuści na rynek nowego budżetowego smartfona Desire C. Wskazuje na to wyciek od jednego z zachodnich operatorów, który przedwcześnie opublikował informacje o urządzeniu. Notka szybko zniknęła, ale fani marki szybko przechwycili opublikowane szczegóły.
Zobacz także: Sony Tapioca - specyfikacja budżetowego smartfona trafiła do sieci »HTC Desire C będzie propozycja dla mało wymagających osób. Przede wszystkim sercem nowego modelu został procesor o taktowaniu zaledwie 600 MHz, choć mimo tego producent zdecydował się na instalację systemu Google Android 4.0 ICE. Najwyraźniej najnowsza wersja systemu dobrze się sprawuje ze słabymi urządzeniami. Nie zdradzono ilości pamięci RAM, ale możemy się spodziewać równie niskiej wartości, co w przypadku procesora.
HTC Desire HTC Desire
HTC Desire HTC Desire
HTC Desire HTC Desire


Zobacz także: ZTE Acqua - budżetowy smartfon z systemem Android 4.0 ICE »Nowy model ma wykorzystać ekran o przekątnej 3,5 cali i rozdzielczości 320x480 pikseli. Pliki przechowamy w pamięci o pojemności 4 GB, zaś zdjęcia będzie można wykonać aparatem 5 megapikseli. Specyfikację uzupełnia moduł WiFi oraz GPS. Całość wyposażono w słaby akumulator 1230 mAh. Największym problemem może się okazać słabiutki procesor, który może mieć spore problemy z uciągnięciem wszystkich aplikacji. Pozostaje mieć nadzieję, że cena będzie odpowiednio niska. W przeciwnym wypadku na rynku znajdą się znacznie atrakcyjniejsze smartfony.
HTC Desire HTC Desire
HTC Desire HTC Desire
HTC Desire HTC Desire
HTC Desire HTC Desire
HTC Desire HTC Desire
HTC Desire HTC Desire

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
HTC Desire C - budżetowa propozycja z Androidem 4.0 ICE

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

  • Święta to czas prezentów. Jeśli mamy w domu fana sportu, nie tylko piłki, to warto pomyśleć o...

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   HTC Desire C - budżetowa propozycja z Androidem 4.0 ICE