High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   HTC U Ultra z najlepszym aparatem wśród smartfonów?

Telefony

rss

HTC U Ultra z najlepszym aparatem wśród smartfonów?

2017.01.02//  J. Kruczek
HTC U Ultra pojawiał się do tej pory w plotkach jako Ocean Note. Teraz wypłynęły kolejne informacje mówiące, że mamy otrzymać naprawdę mocarne urządzenie. Smartfon dołączy też do grupy pozbawionej gniazda słuchawkowego.
Zobacz także: Blackberry Mercury - nowy smartfon z klawiaturą na horyzoncie »HTC U Ultra będzie oferować 6-calowy ekran dotykowy. Póki co nie pojawiły się informacje na temat rozdzielczości, ale miejmy nadzieję, że będzie to więcej niż Full HD. Tym bardziej, że bardzo ważnym elementem ma być zaawansowany aparat fotograficzny.
HTC U Ultra
HTC U Ultra HTC U Ultra
HTC U Ultra

Według doniesień HTC U Ultra ma się pochwalić najlepszym aparatem na rynku. Obecnie liderem w teście DxOMark jest Google Pixel z wynikiem 89 punktów. Na drugim miejscu znajduje się HTC 10 z wynikiem 88 punktów. To oznacza, że pobicie tego rekordu jest osiągalne dla tajwańskiej marki.
Zobacz także: Gionee M2017 - oficjalna prezentacja luksusowego smartfona »Co ciekawe za napęd ma odpowiadać nie procesor Qualcomm Snapdragon, ale nieokreślony jeszcze układ MediaTek. Premiera HTC U Ultra ma mieć miejsce podczas konferencji "For U" zaplanowanej na 12 stycznia.

HTC U Ultra
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Honor 10 - unboxing nowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
HTC U Ultra z najlepszym aparatem wśród smartfonów?

Facebook

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   HTC U Ultra z najlepszym aparatem wśród smartfonów?