High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   HTC Vive Pro Starter Kit - gogle dostępne w zestawie z kontrolerami

Gadżety

rss

HTC Vive Pro Starter Kit - gogle dostępne w zestawie z kontrolerami

2018.04.06//  J. Kruczek
HTC Vive Pro jest dostępny od pewnego czasu w dystrybucji, ale gogle były sprzedawane bez osprzętu do pełnej obsługi. W efekcie klienci musieli kupować wszystkie elementy oddzielnie. Wygląda jednak na to, że producent wysłuchał głosów krytyki.
W sprzedaży pojawił się Starter Kit zawierający potrzebne do zabawy akcesoria. I tak klienci oprócz gogli otrzymują dwa kontrolery Vive 1.0 oraz dwie stacje bazowe w wersji 1.0. Zestaw został wyceniony na 1099 dolarów, co daje kwotę o 300 dolarów wyższą niż za same gogle. Osoby posiadające podstawową wersję mogą zamówić pakiet rozwijający do wersji Pro.
HTC Vive Pro Starter Kit
HTC Vive Pro Starter Kit HTC Vive Pro Starter Kit
HTC Vive Pro Starter Kit


Zobacz także: Oculus Go - nowe informacje o samodzielnych goglach »Póki co HTC Vive Pro Starter Kit nie jest dostępny na naszym rynku, ale niedługo oferta powinna zostać uzupełniona. Wtedy poznamy ceny kompletnego wydania. Przypomnijmy, że HTC Vive Pro posiadają dwa 3,5-calowe ekrany OLED o rozdzielczości 1440x1600 pikseli. Gogle oferują 110-stopniowe pole widzenia. Do pracy z goglami jest potrzebny mocny komputer z grafiką nie słabszą niż GeForce GTX 1060.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
HTC Vive Pro Starter Kit - gogle dostępne w zestawie z kontrolerami

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   HTC Vive Pro Starter Kit - gogle dostępne w zestawie z kontrolerami